XVIII Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1.  Dzisiaj puszka dla ks. Pawła.

2. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego.

3. W środę o 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4. W czwartek wspomnienie św. Dominika.

5. W piątek święto św. Teresy Benedykty, patronki Europy. Od 17:00 adoracja.

6. W sobotę święto Św. Wawrzyńca Diakona.

7. W sobotę wspomnienie Św. Klary, dziewicy.

8. W przyszłą niedzielę składka na cele budowlane. Po Mszach św. zmiana tajemnic.

9. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego i innych czasopism religijnych.

10. Dziękujemy za ofiary na kościół: Z Posadowej: Marii i Mieczysławowi, Natalii i Arturowi i pewnej osobie. Z Koniuszowej: Dorocie i Jerzemu, Marcie i Lesławowi. Z Mogilna: pewnej rodzinie.

11. W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę na pracę: Paweł, Józef, Wiesław, Andrzej, Mieczysław, Andrzej, Jan, Władysław, Stanisław, Franciszek, Adam, Eugeniusz, Jan, Artur, Szymon, Józef, Janusz, Dawid, Krzysztof, . Składamy im serdeczne Bóg zapłać.

12. Na ten tydzień zapraszamy:

Poniedziałek: Romana, Jana, Mariusza, Rafała, Mateusza, Karola.

Wtorek: Stanisława, Franciszka, Tomasza, Andrzeja, Janinę i Adama.

Środę: Stanisława, Witolda, Piotra, Edwarda, Antoniego i Adama.

Czwartek: Krzysztofa, Dariusza, Macieja, Stanisława, Łukasza i Marka.

Piątek: Wiolettę, Mariusza, Józefa, Grażynę, Alicję i Sylwestra.

13. W przyszłą niedzielę w kościele św. Małgorzaty po Mszy Św. o 18:00 spotkanie przed pielgrzymkowe w Sali Przemienienia Pańskiego. Serdecznie prosimy o uregulowanie płatności. W parafii zapisy na pielgrzymkę do dzisiaj. Później w Nowym Sączu w parafii św. Małgorzaty.