33 Dniowe Rekolekcje Maryjne

baner_small

W linku powyżej znajduje się propozycja rekolekcji, których celem jest ofiarowanie się Trójcy Świętej przez Niepokalane Serce Maryi. Rozpoczęcie- 10 kwietnia, zakończenie 13 maja. Każdy może odprawiać te rekolekcje sam lub w rodzinie. Polegają one na modlitwie i przeczytaniu rozważania na dany dzień. Można to uczynić w kościele, w domu lub innym dogodnym miejscu. Jest możliwość zamówienia tych rozważań w formie książkowej. Chętnych na tę książkę prosimy zgłaszać się do końca tygodnia (24.03), wspólnie zamówimy.