ładowanie

Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie
Strona na której jesteś jest oficjalną i jedyną stroną Parafii Św. Marcina Biskupa w Mogilnie.
Informujemy, że wszystkie dane które są opublikowane na parafialnej stronie internetowej, są umieszczane wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych, albo na podstawie prawa.

Aktualności

 • Intencje mszalne(09.12-15.12.2019)

  Intencje mszalne(09.12-15.12.2019)

  czytaj dalej
 • II Niedziela Adwentu-Ogłoszenia

  II Niedziela Adwentu-Ogłoszenia

  "Anioł odpowiedział Maryi: «Duch Święty zstąpi na Ciebie i moc Najwyższego osłoni Cię. Dlatego też Święte, które się narodzi, będzie nazwane Synem Bożym. A oto również krewna Twoja, Elżbieta, poczęła w swej starości syna i jest już w szóstym miesiącu ta, która uchodzi za niepłodną. Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego». Na to rzekła Maryja: «Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa!» Wtedy odszedł od Niej anioł".

  czytaj dalej
 • Intencje mszalne(2.12-8.12.2019)

  Intencje mszalne(2.12-8.12.2019)

  czytaj dalej
 • I Niedziela Adwentu-Ogłoszenia

  I Niedziela Adwentu-Ogłoszenia

  "Jezus powiedział: «Czuwajcie więc, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjdzie. A to rozumiejcie: Gdyby gospodarz wiedział, o jakiej porze nocy nadejdzie złodziej, na pewno by czuwał i nie pozwoliłby włamać się do swego domu. Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo o godzinie, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie»".

  czytaj dalej
 • Uroczystość Chrystusa Króla- Ogłoszenia

  Uroczystość Chrystusa Króla- Ogłoszenia

  "Jeden ze złoczyńców, których tam powieszono, urągał Mu: «Czyż Ty nie jesteś Mesjaszem? Wybaw więc siebie i nas». Lecz drugi, karcąc go, rzekł: «Ty nawet Boga się nie boisz, chociaż tę samą karę ponosisz? My przecież sprawiedliwie odbywamy słuszną karę za nasze uczynki, ale On nic złego nie uczynił». I dodał: «Jezu, wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz do swego królestwa». Jezus mu odpowiedział: «Zaprawdę, powiadam ci: Dziś ze Mną będziesz w raju»".

  czytaj dalej
 • Intencje mszalne(25.11-01.12.2019)

  Intencje mszalne(25.11-01.12.2019)

  czytaj dalej


Galerie zdjęć


do_gory