ładowanie

Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie
Strona na której jesteś jest oficjalną i jedyną stroną Parafii Św. Marcina Biskupa w Mogilnie.
Informujemy, że wszystkie dane które są opublikowane na parafialnej stronie internetowej, są umieszczane wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych, albo na podstawie prawa.

Aktualności

 • + Franciszek Sopalski

  + Franciszek Sopalski

  W miesiącu kwietniu zostaną odprawione msze św. gregoriańskie poza parafią za śp Franciszka Sopalskiego, wydzielone z mszy zamawianych w czasie pogrzebu.

  czytaj dalej
 • + Emilia Marcisz

  + Emilia Marcisz

  W miesiącu kwietniu zostaną odprawione msze św. gregoriańskie poza parafią za śp Emilie Marcisz, wydzielone z mszy zamawianych w czasie pogrzebu.

  czytaj dalej
 • + Adam Kantor

  + Adam Kantor

  W miesiącu kwietniu zostaną odprawione msze św. gregoriańskie poza parafią za śp Adama Kantora, wydzielone z mszy zamawianych w czasie pogrzebu.

  czytaj dalej
 • Intencje mszalne(30.03-05.04.2020)

  Intencje mszalne(30.03-05.04.2020)

  czytaj dalej
 • V Niedziela Wielkiego Postu-Ogłoszenia

  V Niedziela Wielkiego Postu-Ogłoszenia

  czytaj dalej
 • NOWY DEKRET BISKUPA

  NOWY DEKRET BISKUPA

  Ks. Biskup wydał nowy dekret. Aby zachować duchową łączność będziemy transmitować codzienną Mszę św. Zgodnie z zaleceniem, będzie dostępna tylko transmisja na żywo, potem film będzie usuwany. W tych trudnych dniach niech Bóg nam błogosławi!

  czytaj dalej


Galerie zdjęć


do_gory