XVIII Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.Dzisiaj puszka dla ks. Pawła.

2.We wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya.

3.W środę o 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4.W czwartek święto Przemienienia Pańskiego.

5.W piątek od 1700 adoracja.

6.W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca z tradycyjnymi nabożeństwami. Wyjazd od chorych ks. Dariusz o godz. 1000, ks. proboszcz o godz. 1400. Zachęcamy do spowiedzi od początku tygodnia.

7.W sobotę wspomnienie św. Dominika. O godz. 900 wyruszymy wspólnie z parafią Librantowa na pielgrzymkę do Krużlowej.

8.W przyszłą niedzielę składka na cele budowlane. Po Mszach św. zmiana tajemnic.

9.Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego i innych czasopism religijnych.

10.Dziękujemy za ofiary na kościół: Z Mogilna: Małgorzata i Kazimierz Głód i pewna rodzina.

11.W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę na pracę: Łukasz Ogorzałek, Zdzisław Czernecki, Agata Bugara, Szczepan Sroka, Józef Porębski, Wiesław Porębski, Mariusz Dwojak, Zbigniew Szczecina, Franciszek Ruchała, Jan Woliński, Dominik Ogorzałek, Krzysztof Gajewski, Wanda Leśniak, Marcin Górka, Grzegorz Mogilski, Marcin Mogilski, Hieronim Bocheński, Mariusz Bugara, Sylwester Bugara i Marian Padula. Składamy Wam serdeczne Bóg zapłać.

12.Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:

Poniedziałek: Kazimierz Padula, Marcin Kawalec, Krystyna Kawalec, Janina Grzesiak, Andrzej Zwolenik i Zofia Pogwizd.
Wtorek: Adam Konicki, Stanisław Orlecki, Grzegorz Rosiek, Krzysztof Rosiek, Dominik Mężyk i Piotr Filip.
Środa: Piotr Gromala, Piotr Bielak, Kacper Bogusz. MOSTKI; Andrzej Ruchała, Stanisław Ruchała, Robert Kociołek i Krystyna Zaczyk.
Czwartek: Eugeniusz Zaczyk, Marek Ogorzałek, Piotr Ogorzałek, Jacek Sopalski, Danuta Sopalska i Jan Rola.
Piątek: Stanisław Rola, Rafał Bielak, Marcin Zwolenik, Adam Rola, Mirosław Rzepka i Hubert Tarka.

13.Zakończyliśmy remont zakrystii w starym kościele. Polegał on na wylaniu fundamentów, których nie było, wymianie części zepsutego drzewa w ścianach, zrobieniu nowej podłogi, sufitu i zamontowanie nowych desek na ścianach. Zapraszamy do zobaczenia końcowego efektu. Obecnie jest prowadzona praca przy odtwarzaniu polichromii w prezbiterium i rozpoczęliśmy remont ściany północnej kościoła. Na zakrystię i prezbiterium jest częściowe dofinansowanie, ścianę północną pokrywamy z własnych środków. W miarę możliwości prosimy o Waszą pomoc.