XVI Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.Dzisiaj na Mszy św. o 1600 będziemy gościć ks. bpa Leszka Leszkiewicza.

2.W środę święto św. Magdaleny. O 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

3.W czwartek święto św. Brygidy – zakonnicy, patronki Europy.

4.W piątek. wspomnienie św. Kingi – patronki naszej diecezji. Od 1700 adoracja.

5.W sobotę święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa.

6.W niedzielę z okazji wspomnienie św. Krzysztofa po Mszach św. błogosławieństwo pojazdów. Ofiary złożone do puszek, jako podziękowanie za szczęśliwą jazdę będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

7.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

8.Dziękujemy tym, którzy złożyli ofiary na kościół: Z Koniuszowej: Tatiana i Piotr Kociołek, Olimpia i Kazimierz Pach, Maria i Ferdynand Kożuch, Bogumiła i Bogdan Młynarczyk, Wiktoria i Leszek Sierotowicz. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

9.W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę: Andrzej Tarasek, Piotr Wierzbicki, Stanisław Kożuch, Kazimierz Pach, Marian Sierotowicz, Michał Kędra, Ryszard Bugara, Sebastian Kasprzyk, Halina Damasiewicz, Jerzy Rola, Radosław Jaworecki, Bogdan Młynarczyk, Władysław Rola, Maria Ogorzałek, Halina Mirek i Marian Mirek. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

10.Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:

Poniedziałek: KRETÓWKI;  Jacek Reimschüssl, Leszek Kogut, Roman Świerk, Daniel Janiszyn, Jacek Konicki, Sławomir Rola i Augustyn Sroka.
Wtorek: Szczepan Sroka, Maciej Halata, Andrzej Jędrusik, Krzysztof Marcisz, Adam Bieniek, Ryszard Stępniowski.
Środa: Stanisław Kmak, Tadeusz Strojny, Mieczysław Szczygieł, Adam Bieniek, Gerard Strojny i Stanisław Henk.
Czwartek: Tadeusz Janisz. NAD BRZEZINĄ I ZAGÓRA: Józef Porębski, Wiesław Porębski, Artur Tarasek, Ireneusz Gajewski i Tadeusz Gajewski.
Piątek: Mariusz Dwojak, Zbigniew Szczecina, Jerzy Baczyński, Marcin Ruchała, Grażyna Bugara i Józef Ruchała.

11.Serdecznie zachęcamy do przygotowania wieńców żniwnych, jako dziękczynienie Panu Bogu – miejmy nadzieję, że za szczęśliwe zbiory.