XIV Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. Dzisiaj puszka dla ks. Pawła.
  2. W środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. O 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca z modlitwami za powołanych do służby Bożej i o nowe powołania.
  4. W piątek wspomnienie św. Jana z Dukli. Od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Przyszła niedziela budowlana. Po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Zapraszamy do zakupu prasy katolickiej.
  7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Walerii Ruchała.
  8. W tym tygodniu pracowali lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Łukasz Szczygieł, Adam Ząber, Dariusz Kita, Piotr Kostecki, Marcin Gągola, Stanisław Poręba, Wiesław Pajor, Wanda Kiełbasa, Stanisław Kożuch, Jerzy Kożuch, Helena Kożuch, Józef Szczygieł, Feliks Kożuch, Julian Janiszewski, Stanisław Gołyźniak, Józef Jeliński i Franciszek Kasprzyk, Michał Kędra, Ryszard Bugara. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.
  9. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:
Poniedziałek: Stanisław Gągor, Sebastian Kasprzyk, Łukasz Bacia, Józef Bochenek, Ryszard Bochenek i Jan Waz.
Wtorek: Józef Zwolenik, Piotr Kożuch, Krzysztof Pach, Paweł Dominik, Franciszek Kożuch i Ferdynand Kożuch.
Środa: Tomasz Kożuch, Tadeusz Wastag, Maria Hatlaś Jacek Fornagiel, Jacek Szarek i Stanisław Wróbel.
Czwartek: Halina Damasiewicz, Tomasz Damasiewicz, Stanisław Sierotowicz, Klemens Rola, Stefan Rola i Wojciech Szczurek.
Piątek: Eugeniusz Szczurek, Mirosław Król, Henryk Siedlarz, Adam Siedlarz, Mirosław Kożuch i Władysława Rola.
  1. Parafia z Cieniawy organizuje transport darów dla Ukrainy w rejon walk. Jest propozycja, aby się dołączyć. Pod koniec miesiąca planowany jest transport. Można przekazać żywność o przedłużonym terminie ważności, środki czystości, ubrania – mogą być używane, ale w dobrym stanie i czyste i wszystko co potrzebne do codziennego życia. Dary można składać z zakrystii i na plebani.
  2. Wczoraj nasza rodaczka Siostra Łucja Kociołek ze Zgromadzenia Sióstr Salwatorianek obchodziła jubileusz 60 lat profesji zakonnej. Serdecznie Jej gratulujemy tak pięknego jubileuszu i życzymy wielu Łask Bożych na dalsze lata.
  3. W gablocie plakat o wieczorze uwielbienia w dniu 10 lipca w Starym Sączu przy Ołtarzu Papieskim i drugi na temat „detoksu cyfrowego” jak można skorzystać z pomocy specjalistów.