V Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek dla ks. Pawła z Bangladeszu.
  2. Również dzisiaj rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Adoracja Najświętszego Sakramentu między Mszami św. i po południu od godz.1400.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy.
  4. W środę o 1630 różaniec papieski i nowenna do MBNP.
  5. W piątek wspomnienie św. Scholastyki. Od godz. 1600 adoracja.
  6. W sobotę wspomnienie NMP z Lourdes i Dzień Modlitwy za Chorych.
  7. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele budowlane. Po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy Promyczek Dobra i dla przedszkolaków Mały Promyczek Dobra oraz Mały Gość Niedzielny.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Waleria Ruchała, Maria Kożuch. Z Mogilna: Maria Kita, Barbara i Czesław Orleccy. Z Koniuszowej: Maria Sierotowicz.
  10. Biskup Tarnowski zachęca do przekazania 1,5 % na Caritas Tarnowski.
  11. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 22 lutego - w Środę Popielcową i będą trwały do niedzieli 26 lutego. Poprowadzi je Ojciec Marek Domeradcki – dominikanin.
  12. Kontynuując prace przy upiększaniu wnętrza kościoła zostały wykonane fotele dla koncelebransów. Dalsze prace to będzie wykonanie ławek dla ministrantów i lektorów.
  13. We wtorek 7 lutego w Korzennej na Hali Widowiskowo-Sortowej w godz. od 800 do 1300 akcja oddawania krwi i rejestracji potencjalnych dawców szpiku.