Poniedziałek Wielkanocny-Ogłoszenia

1.Dzisiaj przeżywamy drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Składka na KUL i UPJPII.

2.Jutro pogrzeb Jana Ogorzałka z Koniuszowej. O 1300 wprowadzenie i o 1400 Msza św. pogrzebowa.

3.W środę nowenna do MBNP.

4.Najbliższa niedziela to niedziela „Biała”, czyli Uroczystość Miłosierdzia Bożego.

5.Jest to również niedziela budowlana i będzie zmiana tajemnic różańcowych. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas.

6.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiary na kościół i na organy: Z Posadowej: Irena i Marian Filip, Czesław Siedlarz, Maria i Rudolf Czerneccy, Emilia Sułowicz, Maria Średniawska . Z Mogilna: Maria Filip, Małgorzata i Marek Zwolenik, Eugeniusz Damasiewicz, Izabela i Marian Bugara, Józefa i Franciszek Rosiek, Wanda i Józef Jeleń, Natalia i Marcin Zając, Krystyna i Jerzy Skowron, Zofia i Piotr Sapalski, Teresa i Stanisław Węgrzynowscy, Barbara i Dariusz Damasiewicz, Barbara i Józef Jaworeccy, Zofia i Władysław Filip i pewna rodzina. Z Koniuszowej: Anna i Tadeusz Padula, Irena i Tadeusz Strojny, Barbara i Daniel Korczyńscy, Dorota i Jerzy Rola, Tatiana i Piotr Kociołek, Agata i Wiesław Porębski, Czesława i Stanisław Mordarscy.

7.W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Stanisława Bielecka, Stanisław Mordarski, Patryk Kruczek, Piotr Filip, Kazimierz Głód, Józef Bugara, Andrzej Fornagiel, Józef Jeleń, Bogdan Bugara, Marian Bugara, Edward Ruchała, Stanisław Filip, Franciszek Rosiek, Krzysztof Janek, Paweł Jeliński, Kazimierz Fyda, Eugeniusz Damasiewicz, Maria Damasiewicz, Jerzy Damasiewicz. Serdecznie Wam dziękujemy.

8.Na ten tydzień do pracy jest proszony:

Wtorek: Dariusz Damasiewicz, Władysław Zwolenik, Wojciech Jasiński, Ryszard Sułowicz, Stanisław Poręba i Augustyn Przychocki.
Środa: Cezary Skowron, Michał Gajdosz, Marcin Gajdosz, Grzegorz Gajdosz, Dariusz Ogorzałek i Henryk Kurcap.
Czwartek: Katarzyna Koszyk, Robert Chronowski, Radosław Chronowski, Rafał Chronowski, Jerzy Damasiewicz i Stanisław Damasiewicz.
Piątek: Stanisław Polański, Jan Damasiewicz, Michalina Jasińska, Krzysztof Kubiak, Janusz Bieniaszek i Jan Oleksy.