IV Niedziela Wielkiego postu- Ogłoszenia

1. Dzisiaj rozpoczynamy czas św. rekolekcji. Naszą modlitwą otoczmy ks. rekolekcjonistę Macieja Kucharzyka i całą naszą parafię.
  2. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele budowlane. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W środę różaniec papieski i nowenna do MBNP.
  4. Na zakończenie rekolekcji wyrazimy wdzięczność ks. rekolekcjoniście wspierając ofiarami zgromadzenie ks. Saletynów.
  5. W piątek drogi krzyżowe o 1600, 1700 – poprowadzi ks. Zbigniew Guzy – Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Trzeźwości. O 1930 młodzież zaprasza na Drogę Krzyżową o bł. Karolinie.
  6. W sobotę od 1600 nabożeństwo do św. Ojca Pio.
  7. W niedzielę Droga Krzyżowa o 1400, a o 1500 Gorzkie Żale, a następnie Msza św. W czasie Gorzkich Żalów składka na kwiaty do ciemnicy i grobu pańskiego.
  8. Można nabywać baranki wielkanocne i paschały rozprowadzane przez Caritas.
  9. Pod chórem nowe czasopisma zachęcamy do czytania.
  10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarę złożoną na kościół: Z Posadowej: Marian Filip, Małgorzata Stelmach. Z Mogilna: Danuta i Stefan Kiełbasa, Edyta i Piotr Sierotowicz, Wanda i Józef Jeleń. Z Koniuszowej: Tatiana i Piotr Kociołek. Pewna osoba.
  11. Serdecznie dziękujemy tym, którzy w tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Wioleta Ruchała, Józef Kołodziej, Klemens Rola, Marek Szczawiński, Bogdan Fornagiel, Maria Jakubowska, Kazimierz Pogwizd, Wiesław Ruchała, Maksymilian Jawor, Łukasz Rola, Artur Baran, Jerzy Szlag, Daniel Rola, Kazimiera Mikulska, Marek Zwolennik i Zygfryd Bacia. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.
  12. Na ten tydzień jest zaproszony:
Czwartek: Grzegorz Kwaśniewski, Marek Kantor, Tomasz Olszewski, Andrzej Olszewski, Zdzisław Łacny i Krzysztof Pach.
Piątek: Franciszek Pach. Dalnie Pola: Kinga Jasińska, Maria Jasińska, Julian Zwolenik, Robert Sułowicz i Mariusz Jasiński.
  1. Zaginął pies – biały owczarek podhalański. Jeżeli ktoś ma informację na jego temat to proszę zgłosić do zakrystii.
  2. W parafii Krużlowa w przyszłą niedzielę 17 marca, o godz. 1930 konferencje rekolekcyjną wygłosi Ojciec Adam Szustek OP, a o 2000 będzie Radość Uwielbienia. Myślę, ze wielu młodym Ojca Adama nie trzeba reklamować i zachęcamy do wspólnego spotkania.
  3. Teatr „Dabar” zaprasza na sztukę teatralną „Stracone marzenia”. Przedstawienie w przyszłą niedzielę o 1800 w Domu Kultury w Mogilnie. Ta sztuka była już grana wcześniej i cieszyła się bardzo dobrym odbiorem, dlatego zachęcamy szczególnie tych, którzy jej jeszcze nie oglądali.