II Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. Dzisiaj po Mszy św. o 16:00 zapraszamy na spotkanie z Pismem świętym do salki pod zakrystią.

2. We wtorek wspomnienie św. Agnieszki. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych babciach.

3. W środę od 16:30 różaniec papieski i nowenna do MBNP. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych dziadkach.

4. W piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego. Od godz. 16:00 DO 21:00 adoracja.

5. W sobotę święto Nawrócenia Św. Pawła.

6. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Chorych na trąd. Również w przyszłą niedzielę na godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

7. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego. Dla dzieci jest nowy Mały Gość Niedzielny. Można nabywać gromnice: małe (sztuczne)- 12 zł, duże (woskowe) czyste- 25 zł, duże (woskowe) z nadrukiem- 30 zł.

8. Spotkania: We wtorek po Mszy św. aspiranci. W środę o 15:00 wyjazd dzieci z grup parafialnych na lodowisko. W czwartek o 16:00 Krąg Misyjny, po Mszy św. lektorzy. W sobotę o 9:00 DSM.

9. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie nas z okazji kolędy i za wszystkie złożone ofiary ministrantom i kapłanom. W ramach wdzięczności każdy kapłan odprawi Mszę św. w intencji rodzin odwiedzanych w czasie kolędy.

10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiarę na kościół:
Z Posadowej: Halina i Tadeusz, Maria nr 86, Marcjanna i Stanisław, Danuta i Stanisław. Z Mogilna: Agnieszka i Paweł, Maria i Jan, Maria i Felicjan, Z Koniuszowej: Czesława i Aleksander, Agnieszka i Damian, Marta i Lesław, Wiktoria i Jan, Antonina i Stanisław, Barbara.

11. Dyrekcje i społeczności szkolne zapraszają na spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka: We wtorek na 14:00 na Msze św. do kościoła, a następnie na spotkanie do Domu Kultury w Mogilnie seniorów z Posadowej. W czwartek  na 14:00 na Mszę św. do kościoła, a następnie na spotkanie do Domu Kultury w Mogilnie seniorów z Mogilna. W niedzielę na 14:00 na Mszę św. do sali gimnastycznej w Koniuszowej. Nie będzie Mszy św. w kaplicy.

12. Od 20 do 31 stycznia w parafii ks. Jezuitów w Nowym Sączu przy rynku rozpocznie się kurs przedmałżeński. Szczegóły pod chórem.

13. Do końca stycznia prosimy o wpłatę zaliczki na pielgrzymkę do Włoch!