XIX Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. Dzisiejsza składka (11.08.2019) jest przeznaczona na cele budowlane. Bóg zapłać za ofiary. Po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.

2. Dzisiaj w Parafii Św. Małgorzaty, w kaplicy Przemienienia o 1800 spotkanie przed pielgrzymkowe.

3. W środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. O 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4. W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Zielnej. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 11:00 (Poświęcenie wianków i wieńców żniwnych) i o 16:00.  O godz. 14:00 wyruszy tradycyjna pielgrzymka na Rosochatkę, gdzie o godz. 16:00 zostanie odprawiona Msza św.

5. W piątek od 17:00 adoracja najświętszego sakramentu.

6. W sobotę wspomnienie Św. Jacka, kapłana. Od 1700 nabożeństwo do św. Ojca Pio.

7. W sobotę o godz. 4:45 wyjazd do Tarnowa, na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy.

8. W przyszłą niedzielę składka na Uniwersytet JP II w Krakowie i Tarnowie.

9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – dzisiaj w Gościu Niedzielnym jako dodatek jest płyta z pieśniami maryjnymi i patriotycznymi w wykonaniu Wojska Polskiego.

10. W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę na prace: Adam, Rafał, Mateusz, Karol, Tomasz, Andrzej, Janina, Adam, Adam, Stanisław, Józef, Grażyna, Bolesław, Mirosław, Wiesław, Maria, Antoni, Zbigniew, Adam, Łukasz, Andrzej, Marek.  Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

11. Na ten tydzień zapraszamy:

Poniedziałek: Andrzeja, Piotra, Roberta, Dariusza, Marcina i Jana.

Wtorek: Łukasza, Ryszarda, Grażynę, Stanisława, Jana i Marię,

Środa: Zofię, Józefa. KONIUSZOWA PODLESIE: Janusza, Daniela, Marcina i Stanisława.

Piątek: Andrzeja, Tomasza, Stanisława, Zbigniewa, Czesława i Krzysztofa.

12. Można się zapisywać na wyjazd na wejście pielgrzymów do Częstochowy. Koszt ok. 50 zł.