VI Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.Dzisiaj składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2.Dzisiaj również rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Adoracja między mszami i popołudniu od godz. 1500.

3.W środę o 1630 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4.W piątek Święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Od 1600 adoracja.

5.W sobotę wspomnienie św. Polikarpa.

6.Bp zachęca do wpłacania 1% na Caritas Tarnowski. Pod chórem są ulotki z numerem KRSu.

7.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy Mały Gość Niedzielny.

8.Spotkania: We wtorek po Mszy św. wieczornej lektorzy. W środę na Msze św. wieczorną zapraszamy dzieci z kl. III z rodzicami. W czwartek o 1530 Krąg Misyjny. W piątek o 1800 spotkanie grupy młodzieżowej. W sobotę o 900

9.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Wandzie i Władysławowi. Z Koniuszowej: Agacie i Stanisławowi, Irenie i Kazimierzowi. Z Mogilna: Monice i Rafałowi i pewnej rodzinie.