III Niedziela Adwentu-Ogłoszenia

1.Od dzisiaj nowenna do Dzieciątka Jezus przed Bożym Narodzeniem.

2.W najbliższych dniach ostatnie roraty. Zapraszamy serdecznie wszystkich, zwłaszcza tych, którzy jeszcze w roratach nie uczestniczyli.

3.W poniedziałek od godz. 1400 pojedziemy do chorych, którzy zostali zgłoszeni.

4.We wtorek dzień spowiedzi adwentowej. Módlmy się o dobre jej przeżycie dla całej parafii i nie odkładajmy jej na ostatnie dni przed świętami. Spowiedź od godz.800- 900 i po południu od 1530 – 1700, i od 1730 -1900. Nie odkładajmy spowiedzi na chwilę przed 1900, bo jeżeli spowiedź skończy się wcześniej to kapłani odjadą.

5.W środę różaniec papieski i nowenna do MBNP.

6.W piątek od 1600 adoracja.

7.Spotkania; w środę po Mszy św. ministranci i lektorzy – obecność obowiązkowa. W czwartek o 1600 Krąg Misyjny.

8.Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na kościół: Z Mogilna: Ewie i Michałowi, Józefie i Janowi i pewnym dwóm rodzinom. Z Koniuszowej: Marcie i Dariuszowi, Krystynie i Tadeuszowi, Małgorzacie i Grzegorzowi.

9.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym, jako dodatek jest płyta z kolędami. Jest nowy Mały Gość Niedzielny i Miłujcie się.