XXVII Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. Dzisiaj puszka dla ks. Pawła.
  2. W poniedziałek wspomnienie N.M.P. Różańcowej.
  3. W środę o 1630 różaniec papieski.
  4. W piątek od 1600 adoracja.
  5. W przyszłą niedziele będziemy przeżywać XXIV Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  6. Będzie to również niedziela budowlana. Po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Serdecznie zapraszamy do nabywania prasy katolickiej.
  8. Można w zakrystii składać kartki z wypominkami za duszami naszych bliskich zmarłych. Prosimy o odróżnianie listopadowych od rocznych.
  9. Spotkania: W środę o 1600 ministranci i aspiranci, w czwartek na Mszy św.  młodzież kl. VIII z rodzicami. W piątek młodzież o 1900. W sobotę o 930 DSM.
  10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na kościół: Z Posadowej: Joanna Kożuch, Czesław Siedlarz, Franciszka Jeleń, Maria Gągola, Maria i Jan Kociołek, Grażyna i Andrzej Górka, Janina i Tadeusz Sikoń, Renata i Franciszek Mirek. Z Koniuszowej: Barbara i Jacek Kociołek, Helena Sopalska, Wiesława i Henryk Siedlarz, Halina Szczurek, Dorota i Dawid Fyda, pewna osoba. Z Mogilna: Eugeniusz Damasiewicz, Maria Filip, Janina, Ewa i Marek Zwolennik, Lucyna i Zbigniew Kazana, Wanda Chronowska, Maria i Leszek Pach, Małgorzata i Kazimierz Głód, Agnieszka i Paweł Jelińscy.
  11. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Franciszek Mirek, Danuta Sopalska, Krystian Tarkowski, Józef Damasiewicz, Rafał Damasiewicz, Julian Gajdosz, Dariusz Kantor, Paweł Kruczek, Tadeusz Zwolenik, Józef Filip, Jan Oleksy, Piotr Filip, Leszek Pach, Zuzanna Pach, Maria Konicka, Marcin Ruchała, Wiesław Gnylewicz, Wiesław Stasianek, Janusz Poręba, Zbigniew Kazana, Kazimierz Głód, Bartłomiej Bugara, Franciszek Szczygieł, Mieczysław Cieślak, Józef Jeleń, Bogdan Bugara, Tobiasz Tarsiński, Marian Bugara, Edward Ruchała i Stanisław Filip. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.
  12. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:
Poniedziałek: Franciszek Rosiek, Krzysztof Janek, Paweł Jeliński, Kazimierz Fyda, Stanisław Bugara i Michał Pach.
Wtorek: Jacek Pach, Eugeniusz Damasiewicz, Maria Damasiewicz, Adam Damasiewicz, Paweł Pawłowski i Dariusz Damasiewicz.
Środa: Jerzy Damasiewicz, Władysław Zwolenik, Wojciech Jasiński, Ryszard Sułowicz,  Stanisław Poręba i Augustyn Przychocki.
Czwartek: Cezary Skowron, Michał Gajdosz, Marcin Gajdosz, Grzegorz Gajdosz, Dariusz Ogorzałek i Agata Kurcap.
Piątek: Katarzyna Koszyk, Robert Chronowski, Radosław Chronowski, Rafał Chronowski, Jerzy Damasiewicz i Stanisław Damasiewicz.
  1. Zostało jeszcze kilka Kalendarzy Rolnika i innych kalendarzy. Są do nabycia u Pana Kościelnego.
  2. Mażoretki Orkiestry OSP Mogilno ogłaszają nabór! Zajęcia w każdą środę na hali przy szkole w Mogilnie: O godz. 1700 dla grupy młodszej, od 7 do 11 lat i grupa starsza od 12 lat, o godz. 1800. Należy zabrać obuwie na przebranie.
  3. W przyszłą niedzielę po różańcu zapraszamy na „Laudacje Papieskie”, program słowno-muzyczny, w wykonaniu naszego chóru, z okazji 46 rocznicy wyboru Papieża Polaka, Jana Pawła II.
  4. Pod chórem lista rodzin, które złożyły ofiary na sprzątanie od 27.04. do 30.09. W razie jakiś nieścisłości prosimy o informację.
  5. Dzisiaj w Nowym Sączu 34 Procesja Różańcowa. Rozpoczęcie na rynku o godz. 1800.
  6. Dzisiaj o 1300 wprowadzenie i o 1330 Msza św. pogrzebowa za +Jana Fydę.
  7. We wtorek o 1300 wprowadzenie i o 1400 Msza św. pogrzebowa za +Sławomira Zwolenika.