XIV Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1. Dzisiaj puszka dla ks. Pawła.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli.
  3. W środę o 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.
  4. W czwartek święto św. Benedykta, opata – patrona Europy.
  5. W piątek wspomnienie Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz. Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 1700.
  6. W sobotę wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników – patronów naszej diecezji.
  7. Przyszła niedziela budowlana. Po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych. Również w przyszłą niedzielę odpust w Korzennej – suma o 1100.
  8. Zapraszamy do zakupu prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Marii i Janowi . Z Koniuszowej: Leokadii, Urszuli i Marianowi.
  10. W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę: Robert, Dariusz, Piotr, Wojciech, Stanisław, Henryk, Eugeniusz, Jan, Marcin, Marek, Janina, Andrzej, Michał, Marian, Mateusz, Mirosław, Zbigniew, Wioletta, Edward  i Piotr. Składamy im  serdeczne „Bóg Zapłać”.
  11. Na ten tydzień zapraszamy:

Poniedziałek: Rafała, Jacka, Józefa, Jana, Maksymiliana i Stanisława .

Wtorek: Stanisława, Jakuba, Elżbietę, Franciszka, Czesława  i Andrzeja.

Środa: POSADOWA PODLESIE: Grażynę, Józefa, Tadeusza, Jana, Józefa i Antoniego.

Czwartek: Stanisława, Rafała, Stanisława, Mariana, Adama i Ryszarda .

Piątek: Stanisława, Marka, Henryka, Tadeusza, Zbigniewa i Małgorzatę .

1. Pod chórem są listy rodzin, które złożyły ofiary na sprzątanie kościoła,   od 8 kwietnia do 30 czerwca. Serdecznie im dziękujemy, a innych o nie prosimy.   W razie jakichś nieścisłości prosimy o zgłoszenie!
  1. W dniach 13 i 14 lipca w Korzennej odbędą się Dni Korzennej. Gminy Dom Kultury zaprasza. Szczegóły na plakatach.