XI Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1. Dzisiaj po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele budowlane. Przed kościołem zbiórka do puszek na Uniwersytet Jan Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

2. Poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala.

3. W środę od 1730 różaniec papieski.

4. W czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.

5. Również w tym dniu przypada dzień modlitwy adoracyjnej w naszej parafii w intencji całej naszej diecezji. Rozpoczniemy ją po Mszy św. porannej i będzie trwała do godz. 1800. Zachęcamy do uczestnictwa.

6. W piątek od 1700 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W sobotę od 1700 nabożeństwo do św. Ojca Pio.

8. W niedzielę w Starym Sączu Diecezjalne Święto Rodziny.

9. Również w przyszłą niedzielę w Librantowej odpust z okazji św. Brata Alberta. Suma o 1100. Ks. Proboszcz zaprasza.

1. Dziękujemy za wszystkim za uczestnictwo w procesjach w czasie oktawy.

2. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na kościół i organy: Z Posadowej: Zofia i Stanisław Biskup, Halina i Józef Stojek. Z Mogilna: Helena Goły, Teresa i Jan Głód, Magdalena i Rafał Filip, Ann Bugara, Kazimiera i Stanisław Stachura, Wiktoria Gniadecka. Z Koniuszowej: Agata i Andrzej Sierotowicz, Barbara Konicka, Danuta i Jerzy Rola, Halina Mirek, Małgorzata i Stanisław Kmak, Katarzyna i Grzegorz Mogilscy.

4. W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę: Stanisław Gniadecki, Sylwester Stypuła, Dariusz Klocek, Zofia Sułowicz, Józef Stojek, Daniel Gondek, Mariusz Stępień, Józef Stępień, Tadeusz Łęczycki i Jerzy Głód. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.

5. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:

Poniedziałek:

Bogdan Michalik, Jan Kiełbasa, Wanda Kiełbasa, Stanisław Kożuch, Alojzy Głód i Zbigniew Sobczyk.

Wtorek:

Zbigniew Król, Kazimierz Głód, Mateusz Kurczab, Stanisława Bielecka, Jerzy Kożuch i Helena Kożuch.

Środa:

Józef Szczygieł, Jan Kożuch, Feliks Kożuch, Józef Szarek, Sławomir Kowalczyk i Kazimierz Stasianek.

Czwartek:

Julian Janiszewski. KONIUSZOWA OD KRZYŻA: Ryszard Pach, Józef Bugara, Jan Bugara, Dariusz Pach i Stanisław Gołyźniak.

Piątek:

Stefan Sikioń, Kazimierz Pach, Józef Bugara, Józef Jeliński, Franciszek Kasprzyk i Andrzej Bugara.

6. Od przyszłej niedzieli nie obowiązuje dyspensa zwalnia jąca z uczestnictwa z Mszy św. niedzielnej z powodu epidemii Covid -19. Uczestnictwo we Mszy św. niedzielnej i świątecznej wynika z nakazu z przykazania kościelnego. Grzech zaniedbania jest tylko wtedy, gdy ktoś z lenistwa, lub z błahego powodu opuszcza Msze św.