Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata- Ogłoszenia

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Za chwilę odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia się Bożemu Sercu. Za odmówienie tych modlitw i wypełnienie pozostałych warunków można zyskać odpust zupełny.

2. We wtorek wspomnienie św. Adrzeja Dung-Lang i Towarzyszy.

3. W środę o 1700 nowenna do MBNP.

4. W piątek od 1600 adoracja.

5. W przyszłą sobotę wypada 11. rocznica święceń biskupich Pasterza naszej diecezji - ks. Bpa Andrzeja Jeża, otoczmy Go naszą modlitwą.

6. Najbliższa niedziela to Pierwsza Niedziela Adwentu. Rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny.

7. Zachęcamy do zakupu czasopism religijnych. Dla dzieci jest nowy „Mały Gość Niedzielny”. Jako dodatek jest płyta z filmem.

8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiarę na kościół: Z Posadowej: Paulina i Jan Fyda, Z Koniuszowej: Danuta i Jerzy Janawa, Teresa i Stanisław Wróbel i pewna osoba.

9. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Andrzej Baran, Ryszard Ruchała, Paweł Szczygieł, Mariusz Baran, Krzysztof Ogorzałek, Maria Majerz, Franciszek Mirek, Andrzej Tarasek, Adam Ogorzałek, Robert Wrona, Rudolf Czernecki, Artur Stawiarski, Stanisław Przychocki, Dawid Kita, Krzysztof Kita, Narcyz Kita, Maria Kita, Anna Kita, Andrzej Kita, Karol Sułowicz, Stanisław Średniawski, Tomasz Sułowicz, Andrzej Siedlarz i Janina Sułowicz. Serdecznie Wam dziękujemy.

10. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony(a):

Poniedziałek: Piotr Wierzbicki, Edward Dwojak, Antoni Stypuła, Adam Sułowicz, Krzysztof Siedlarz i Dariusz Kita.
Wtorek: Maciej Kubiak, Stanisław Faron, Łukasz Pawłowski. PODDZIALE II: Marek Jeliński, Wioletta Stawiarska i Mariusz Fyda.
Środa: Józef Jeliński, Grażyna Matyjaszek, Alicja Jędrusik, Sylwester Stypuła, Andrzej Filipowicz i Piotr Kostecki.
Czwartek: Robert Filipowicz, Dariusz Klocek, Marcin Gargula, Jan Kożuch, Łukasz Świerad i Ryszard Jarzmik.
Piątek: Grażyna Leśniowski, Stanisław Sułowicz, Jan Jarosz, Maria Gągola, Zofia Sułowicz i Józef Stojek.

11. Od przyszłej niedzieli ministranci i lektorzy będą przed kościołem rozprowadzać opłatki na stół wigilijny. Z racji panującej epidemii nie przewidujemy roznoszenia po domach. Ponieważ prawdopodobnie w tym roku wizyty duszpasterskiej (kolędy) nie będzie, dowolne ofiary składane przy tej okazji będą formą wynagrodzenia za ich posługę.