Poniedziałek Wielkanocny 2024

1. Dzisiaj przeżywamy drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Składka na KUL i UPJPII.
  2. W środę nowenna do MBNP.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca z tradycyjnymi nabożeństwami. W piątek od 1330 wyjazd do chorych. Również w tym dniu będzie msza św. o 2015. Na kartkach z intencjami jej nie ma.
  4. W sobotę o 1700 nabożeństwo do Matki Bożej.
  5. Najbliższa niedziela to niedziela „Biała”, czyli Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas. Jest to również niedziela w którą zbieramy ofiary do puszek dla ks. Pawła, dlatego zrobimy jedną puszkę, a ofiary podzielimy 60% dla ks. Pawła i 40 % do Caritasu.
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Izabela i Krystian Ogorzałek. Z Mogilna: Józefa i Jerzy Damasiewicz, Urszula i Robert Bugara, Bernadeta i Tadeusz Zwolenik. Z Koniuszowej: Józefa Szarek.
  7. Serdecznie dziękujemy tym, którzy w tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Jerzy Kruczek, Paweł Gruca, Dariusz Kantor, Lida Poręba, Dariusz Gniadecki, Ferdynand Poręba, Paweł Kruczek, Dawid Kruczek, Julita Filip, Tadeusz Zwolenik, Józef Filip, Andrzej Baran, Tomasz Bieda i Józef Rola. Bóg zapłać.
  8. Na ten tydzień jest zaproszony:
Wtorek: Jan Oleksy, Jerzy Szczurek, Monika Kość-Fećko, Małgorzata Kożuch, Leokadia Gawron i Piotr Filip.
Środa: Bernard Bugara, Leszek Pach, Zuzanna Pach, Maria Konicka, Marcin Ruchała i Sławomir Olszyński.
Czwartek: Daniel Bieniek, Wiesław Gnylewicz. Mogilno od Paszyna: Wiesław Stasianek, Janusz Poręba i Zbigniew Kazana.
Piątek: Piotr Filip, Kazimierz Głód, Jan Głód, Bartłomiej Bugara, Robert Bugara i Józef Bugara.
  1. Parafia św. Kazimierz organizuje Weekendowy Kurs Przedmałżeński, w dniach od 12 do 14 kwietnia. Szczegóły na plakatach.