II Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1. W poniedziałek wspomnienie św. Antoniego Opata. Jest to równocześnie Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.

2. Od wtorku rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Od 1630 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4. W piątek wspomnienie św. Agnieszki. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych babciach. Od 1600 adoracja.

5. W sobotę w naszych modlitwach pamiętajmy o naszych dziadkach.

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiary na kościół:
    Z Posadowej: Anna i Krzysztof Ogorzałek, Janina i Józef Filip. Z Mogilna: Elżbieta i Kazimierz Fyda, Krystyna Oleksy, Maria i Leszek Pach. Z Koniuszowej: Józefa i Józef Rola, Antonina i Marian Szlag, Anna i Józef Ruchała i pewna rodzina.

8. Ofiarę zamiast pracy złożyły: Katarzyna Rola, Maria Ogorzałek. Składamy Wam serdeczne Bóg zapłać.

9. Na ten tydzień do pracy są zaproszeni:

Poniedziałek:

Andrzej Fyda, Barbara Konicka, Andrzej Tarnawa, Lesław Bieniek, Józef Rola i Jan Rola.

Wtorek:

Krzysztof Kociołek, Alfred Tarasek, Halina Szczurek, Mariusz Brzegowy, Maciej Szarek. KRETÓWKI; Jacek Reimschüssl.

Środa:

Leszek Kogut, Roman Świerczek, Daniel Janiszyn, Jacek Konicki, Sławomir Rola i Augustyn Sroka.

Czwartek:

Szczepan Sroka, Maciej Halata, Andrzej Jędrusik, Krzysztof Marcisz, Adam Bieniek i Andrzej Kiełbasa.

Piątek:

Ryszard Stępniowski, Stanisław Kmak, Tadeusz Strojny, Mieczysław Szczygieł, Adam Bieniek i Gerard Strojny.

10. W sobotę od godz. 1000 na sali gimnastycznej w szkole w Mogilnie rozpocznie się Parafialny Turniej Szachowy. Zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy przez internet, albo w dniu zawodów.

11. Przed kościołem są rozprowadzane ciasta przez DSM i LSO, pozyskane środki będą przeznaczone na ferie dla dzieci.