ładowanie

Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie
Strona na której jesteś jest oficjalną i jedyną stroną Parafii Św. Marcina Biskupa w Mogilnie.
Informujemy, że wszystkie dane które są opublikowane na parafialnej stronie internetowej, są umieszczane wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych, albo na podstawie prawa.

XXXIII Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

 

1.  Dzisiaj pod chórem można nabywać „Chlebki miłosierdzia”, ofiary wrzucone do skrzynki, będą przeznaczone na pomoc dla potrzebujących. Można składać ofiary także w tygodniu.

2. W poniedziałek wspomnień bł. Karoliny Kózkówny.

3. W środę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego. Od 17:00 nowenna do MBNP.

4. W czwartek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

5. W piątek wspomnienie Św. Cecylii, patronki muzyki i śpiewu kościelnego. W naszych modlitwach polecajmy Panu Bogu Pana Organistę, członków naszej orkiestry, zespołu, scholi i wszystkich upiększających liturgię śpiewem i graniem.

6. W piątek od 16:00 adoracja. O godz. 19:45 będzie śpiewana Droga Krzyżowa o bł. Karolinie – w szczególny sposób zapraszamy młodzież.

7. W przyszłą niedzielę przypada ostatnia niedziela w tym Roku Liturgicznym – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

8. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego (cena: 6 zł) i innych czasopism.

9. Spotkania: W poniedziałek trening przed turniejem: 18:00 ministranci i kandydaci, o 19:00 lektorzy. W środę po Mszy św. spotkanie ministrantów i kandydatów. W czwartek o 16:00 Krąg Misyjny. W sobotę o 9:00 DSM. W niedziele na Mszy św. o 9:00 przyjęcie kandydatów do grona ministrantów.

10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na kościół: Z Posadowej: Pewnej rodzinie, Alfredzie i Ferdynandowi, Annie i Andrzejowi, Elżbiecie i Stefanowi, Helenie i Franciszkowi i  Czesławowi. Z Mogilna: Magdalenie i Cezaremu, Bernadecie i Tadeuszowi, Wiktorii, Ewelinie i Bartłomiejowi, Elżbiecie i Wiesławowi, Krystynie i Janowi, Elżbiecie i Marcinowi, Katarzynie i Bogusławowi, Bożenie i Zbigniewowi, Zofii, Jolancie i Janowi, Marii i Marcinowi, Józefie i Stanisławowi. Z Koniuszowej: Pewnej rodzinie, Stanisławowi Ruchale, Józefie i Józefowi, Cecylii i Adamowi, Wiktorii i Stanisławowi, Agacie i Pawłowi, Kamilowi, Marcie i Dariuszowi, Barbarze i Jackowi, Alinie i Andrzejowi, Barbarze i Bogdanowi, Anecie, Józefie i Franciszkowi, Barbarze i Zbigniewowi, Tatianie i Piotrowi, Wandzie i Iwonie.

11. W tym tygodniu pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Jerzy, Stanisław, Marian, Jan, Stanisław, Julian, Julian, Wiesław, Andrzej, Mateusz, Łukasz, Jerzy, Paweł, Tadeusz, Maria, Aleksander, Edyta, Dariusz, Małgorzata, Stanisław, Paweł, Waldemar, Lidia, Dariusz, Ferdynand, Paweł, Tadeusz, Józef, Piotr i Andrzej. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

12. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony(a):

Poniedziałek: Zofia, Tomasz, Józef, Wiesław, Jan i Jerzy.

Wtorek: Krzysztof, Helena, Małgorzata, Leokadia, Piotr i  Bernard.

Środa: Leszek, Zuzanna, Stanisław, Edward, Sławomir i Daniel.

Czwartek: Wiesław. MOGILNO OD PASZYNA: Wiesław, Janusz, Zbigniew, Piotr i Kazimierz.

Piątek: Jan, Bartłomiej, Robert, Józef, Andrzej i Franciszek.

do_gory