ładowanie

Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie
Strona na której jesteś jest oficjalną i jedyną stroną Parafii Św. Marcina Biskupa w Mogilnie.
Informujemy, że wszystkie dane które są opublikowane na parafialnej stronie internetowej, są umieszczane wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych, albo na podstawie prawa.

XXXIII Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

 1. Dzisiaj niedziela budowlana. Serdecznie dziękujemy za Wasze ofiary. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Przed kościołem zbiórka do puszek jako nasza pomoc Kościołowi Prześladowanemu. W tym roku wspieramy kościół na Ukrainie.
 2. W środę o 1830 próba dla kandydatów i aspirantów.
 3. W czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.
 4. W piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.
 5. W piątek od 1600 adoracja, o godz. 1945 zespół młodzieżowy poprowadzi śpiewaną Drogę Krzyżową o bł. Karolinie, z okazji Jej wspomnienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. W sobotę w Nawojowej 7 ministrantów z kl. VI przyjmie posługę lektora z rąk ks. Bpa Leszka Leszkiewicza. Od 1600 nabożeństwo do św. Ojca Pio.
 7. W przyszłą niedzielę przypada ostatnia niedziela w tym Roku Liturgicznym – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Na Mszy św. o 1100 zostaną przyjęci chłopcy do grupy ministrantów i aspirantów. Otoczmy ich modlitwą.
 8. Również w przyszłą niedzielę jest planowane wspólne spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodziców. Szczegóły podamy później.
 9. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego i innych czasopism.
 10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Joanna i Władysław Damasiewicz, Agnieszka i Paweł Filip, Paulina i Jan Fyda. Z Koniuszowej: Barbara i Jacek Kociołek, Marta i Dariusz Kiełbasa.
 11. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Franciszek Szczygieł, Jacek Szczygieł, Marcin Jarosz, Marian Piksa, Stanisław Stachura, Marian Kociołek, Jan Chruściel, Stanisław Jarecki, Krystyna Szczygieł, Adam Kożuch, Marek Filip, Tadeusz Sikoń, Stanisław Kazana, Stefan Natanek, Antoni Czernecki. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.
 12. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:
Poniedziałek: Marian Martuszewski, Władysław Filip, Józef Więcek, Zbigniew Więcek, Paweł Widlak i Józef Kwiczal.
Wtorek: Piotr Szczygieł, Jan Kwiczal, Maria Filip, Andrzej Dara, Józef Orlecki i Jacek Filip.
Środa: Edward Zwolenik, Łukasz Szczygieł, Stanisław Kiełbasa. POSADOWA CENTRUM: Stanisław Śliwa, Wiesław Kubiak i Wojciech Gurbowicz.
Czwartek: Piotr Gniadecki, Jan Kociołek, Stanisław Gniadecki, Paweł Szczygieł, Andrzej Ogorzałek i Mariusz Baran.
Piątek: Mieczysław Górka, Łukasz Górka, Marian Kantor, Andrzej Górka, Andrzej Król i Jan Sołdra.
 1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy wspomagali dzieci z DSM-u i młodzież nabywając znicze oraz odpustowe ciasto i cukierki.
 2. Dzisiaj na 1600 spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
 3. Jeszcze dzisiaj można zapisać się na wtorkowy wyjazd do kina na film o ks. Kardynale Wyszyński. Serdecznie zachęcamy.
 4. W Nowym Sączu została otwarta nowa księgarnia wydawnictwa diecezjalnego Biblos. Oprócz dobrej książki można zakupić różnego rodzaju pamiątki religijne i dewocjonalia. Księgarnia mieści się przy ulicy Kościuszki 22.
do_gory