ładowanie

Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie
Strona na której jesteś jest oficjalną i jedyną stroną Parafii Św. Marcina Biskupa w Mogilnie.
Informujemy, że wszystkie dane które są opublikowane na parafialnej stronie internetowej, są umieszczane wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych, albo na podstawie prawa.

XXXIII Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

 1. Dzisiaj niedziela budowlana. Serdecznie dziękujemy za Wasze ofiary. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Przed kościołem zbiórka do puszek jako nasza pomoc Kościołowi Prześladowanemu.

 2. Pod chórem można nabyć „Chlebki miłosierdzia”. Ofiary za nie, które można składać do skrzynki dzisiaj lub w tygodniu, przeznaczone są na pomoc dla potrzebujących.

 3. W środę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.

 4. W czwartek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.

 5. W piątek od 1600 adoracja. O godz. 1930 zespół młodzieżowy poprowadzi śpiewaną Drogę Krzyżową o bł. Karolinie, z okazji Jej wspomnienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 6. W sobotę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego. Od 1600 nabożeństwo do św. Ojca Pio.

 7. W przyszłą niedzielę przypada ostatnia niedziela w tym Roku Liturgicznym – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

 8. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego i innych czasopism.

 9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Czesław Siedlarz, Maria Gągola. Z Koniuszowej: Lucyna Pach, Teresa i Stanisław Wróbel, Marta i Dariusz Kiełbasa.

 10. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Elżbieta Gajewska, Ireneusz Gajewski, Stanisław Bugara, Andrzej Górka, Krzysztof Ogorzałek, Jan Filip, Maria Majerz, Zbigniew Mężyk, Bolesław Jachowicz, Szymon Gumulak, Stanisław Przychocki, Dawid Kita, Krzysztof Kita, Anna Kita, Andrzej Kita, Rafał Bacia, Karol Sułowicz, Stanisław Średniawski, Tomasz Sułowicz i Andrzej Siedlarz. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.

 11. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:

  Poniedziałek:

  Witold Pawłowski, Piotr Wierzbicki, Edward Dwojak, Antoni Stypuła, Adam Sułowicz i Krzysztof Siedlarz.

  Wtorek:

  Dariusz Kita, Maciej Kubiak, Stanisław Faron, Łukasz Pawłowski, PODDZIALE II: Marek Jeliński i Wioletta Stawiarska.

  Środa:

  Mariusz Fyda, Józef Jeliński, Grażyna Matyjaszek, Alicja Jędrusik, Sylwester Stypuła i Andrzej Filipowicz.

  Czwartek:

  Piotr Kostecki, Robert Filipowicz, Dariusz Klocek, Marcin Gągola, Jan Kożuch i Łukasz Świerad.

  Piątek:

  Ryszard Jarzmik, Grażyna Leśniowska, Stanisław Sułowicz, Jan Jarosz, Maria Gągola, Zofia Sułowicz i Józef Stojek.

 12. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy pomogli dzieciom z DSM-u i młodzieży nabywając znicze oraz odpustowe ciasto i cukierki.

 13. 20. listopada, w najbliższą sobotę, o godz. 19.00, w Parafii MB Niepokalanej odbędzie się 16. edycja Diecezjalnego Spotkania Młodych „Synaj”. Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, szczegóły na plakacie oraz fanpage’u „Sącz Boga”. Zapisy na wyjazd u ks. Damiana do wtorku.

 14. Proponujemy wakacyjną pielgrzymkę po sanktuariach alpejskich, połączoną ze zwiedzaniem gór i jezior alpejskich. Program i szacowany koszt wyjazdu na tablicy ogłoszeń oraz na Facebooku parafii. Prosimy o zapisy do końca tego roku w zakrystii.

do_gory