XXXIII Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1.We wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.

2.W środę wspomnień bł. Karoliny Kózkówny.

3.W piątek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego. Od 1600 O godz. 2000 Zespół Młodzieżowy poprowadzi śpiewaną Drogę Krzyżową o bł. Karolinie, z okazji Jej wspomienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4.W sobotę wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Od 1600 nabożeństwo do św. Ojca Pio.

5.W przyszłą niedzielę przypada ostatnia niedziela w tym Roku Liturgicznym – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki i śpiewu kościelnego. W naszych modlitwach polecajmy Panu Bogu Pana Organistę, członków naszej orkiestry, zespołu, scholi i wszystkich upiększających liturgię śpiewem i graniem.

6.W niedzielę na Mszy św. 1100 odbędzie się przyjęcie aspirantów do grona ministrantów.

7.Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego i innych czasopism.

8.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Mogilna: Pewna rodzina, Dorota i Marcin Jarząb, Jadwiga i Krzysztof Janek, Anna i Piotr Jeliński. Z Koniuszowej: Dorota i Jerzy Rola.

9.W tym tygodniu pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Jan Kita, Marcin Jarząb, Mieczysław Górka, Marian Kantor, Andrzej Górka, Jan Filip, Piotr Filip, Władysław Damasiewicz, Jacek Filipowicz, Jan Fyda, Paweł Filip, Władysław Szczygieł, Józef Kożuch, Maria Majerz, Stanisław Majerz, Zbigniew Mężyk, Marcin Zwolenik, Eugeniusz Marchacz, Jan Jeleń, Wiesław Damasiewicz. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.

10.Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:

Poniedziałek: Mirosław Hotloś, Rudolf Czernecki, Artur Stawiarski, Szymon Gumulak, Józef Przychocki i Janusz Jaworski.

Wtorek: Marek Serafin, Andrzej Wargoła, Stanisław Przychocki, Piotr Pałubiak, Dawid Kita i Krzysztof Kita.

Środa: POSADOWA PODDZIALE: Narcyz Kita, Maria Kita, Anna Kita, Andrzej Kita, Roman Stawiarski i Jan Tarasek.

Czwartek: Mariusz Sułowicz, Rafał Bacia, Mateusz Pałubiak, Karol Sułowicz, Stanisław Średniawski i Helena Konicka.

Piątek: Tomasz Sułowicz, Andrzej Siedlarz, Janina Sułowicz, Adam Ząber, Stanisław Ząber i Witold Pawłowski.

11.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy pomogli dzieciom z DSM-u i ze scholii nabywając znicze oraz odpustowe ciasto i cukierki, wspierając w ten sposób remont ich salki i zakup dla nich strojów.