XXXII Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. Dzisiaj niedziela budowlana. Serdecznie dziękujemy za Wasze ofiary. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Przed kościołem zbiórka do puszek jako nasza pomoc Kościołowi Prześladowanemu.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Benedykta, Jana Mateusza, Izaaka i Krystyna. Pierwszych męczenników na polskiej ziemi.
  3. W piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.
  4. W piątek od 1600 O godz. 1930 zespół młodzieżowy poprowadzi śpiewaną Drogę Krzyżową o bł. Karolinie, z okazji zbliżającego się Jej wspomnienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny. Od 1600 nabożeństwo do św. Ojca Pio.
  6. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego i innych czasopism.
  7. Spotkania: w środę o 1600 aspiranci i kandydaci na ministrantów, po Mszy św. lektorzy. W sobotę o 845 schola, o 930
  8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Pewna osoba. Z Mogilna: Maria i Tadeusz Markowicz, Natalia i Marcin Zając. Z Koniuszowej: Bogumiła i Bogdan Młynarczyk, Iwona i Robert Młynarczyk, Barbara i Jacek Kociołek, Katarzyna i Dariusz Pach, Katarzyna i Paweł Pogwizd, Józefa i Józef Rola.
  9. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Tomasz Sierotowicz, Stanisław Wróbel, Henryk Siedlarz, Michał Król, Adam Siedlarz, Mirosław Kożuch, Franciszek Ruchała, Robert Młynarczyk, Daniel Korczyński, Daniel Adamczyk, Jerzy Rola, Bogdan Młynarczyk, Patryk Ogorzałek i Krystyna Poręba. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.
  10. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:
Poniedziałek: Daniel Rola, Krystian Fyda, Paweł Górka, Halina Mirek, Marian Mirek i Edward Sowa.
Wtorek: Janusz Padula, Ryszard Gałęziowski, Jan Fyda, Andrzej Fyda, Barbara Konicka i Andrzej Tarnawa.
Środa: Lesław Bieniek, Józef Rola, Jan Rola, Krzysztof Kociołek, Alfred Tarasek i Halina Szczurek.
Czwartek: Mariusz Brzegowy, Maciej Szarek. KRETÓWKI: Leszek Kogut, Tomasz Świerk, Jacek Reimschüssl i Jacek Konicki.
Piątek: Sławomir Rola, Rafał Kądziołka, Janina Sroka, Szczepan Sroka, Maciej Halata i Andrzej Jędrusik.
  1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy wspomagali dzieci z DSM-u i młodzież nabywając znicze oraz odpustowe ciasto i cukierki.
  2. Teatr „DABAR” zaprasza na sztukę teatralną „Stracone marzenia”. Premiera w niedzielę 19 października o godz. 1700, a następnie w sobotę 25 na godz. 1830 i w niedzielę 26 października na godz. 1700. Szczegóły na plakacie.
  3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z Pismem św. Zapraszamy.
  4. Ks. Damian ogłasza zapisy na Pielgrzymkę Szlakiem Krajów Nadbałtyckich. W programie: Litwa – Łotwa – Estonia – Szwecja – Finlandia. Na trasie m.in. Sokółka i kaplica Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie.

Termin: 23 – 30.06.2024 roku.

Szczegółowy plan i szacowane koszty dostępne w gablocie i na kartkach pod chórem. Zapisy poprzez wpłatę zaliczki 250 zł i podanie danych osobowych. Zaproszenie kierujemy w pierwszej kolejności do Parafian.