XXXI Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. W poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza.

2. W środę nowenna do MBNP.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca z modlitwami za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

4. W piątek od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W sobotę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Lateranejskiej.

6. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Niedziela budowlana. Przed kościołem zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.

7. W przyszły poniedziałek w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać Uroczystość odpustową ku czci Św. Marcina. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 11:00 – suma i 14:00- Msza rozpoczynająca gminne obchody Święta Niepodległości.

8. W czasie odpustu młodzież będzie prowadziła sprzedaż cukierków.

9. Spotkania: We wtorek po Mszy św. kandydaci na ministrantów, o 19:00 próba asysty. W środę po Mszy św. ministranci. W czwartek o 16:00 Krąg Misyjny. W piątek młodzież o 19:00. W sobotę o 9:00  DSM, 10:00 schola.

10. Rektor WSD w Tarnowie serdecznie dziękuje za ofiary złożone na Seminarium podczas kwesty na cmentarzu.

11. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Paulinie i Janowi, Janinie i Adamowi. Z Mogilna: Marii, Agnieszce i Januszowi, Krystynie i pewnej rodzinie. Z Koniuszowej: Irenie i Tadeuszowi, Józefie, Renacie i Pawłowi.

12. W tym tygodniu pracowali lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Arkadiusz, Czesław, Rafał, Józef, Bogdan, Andrzej, Ryszard, Kazimierz, Stanisław, Andrzej, Maria, Kazimierz, Wiesław, Tomasz, Łukasz, Michał, Krzysztof, Franciszka, Tomasz, Wiesław, Czesław, Alicja, Salomea, Artur, Adam, Marek, Jerzy, Stefan i Jan. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

13. Na ten tydzień do pracy jest proszony:

Poniedziałek: Marek, Stanisław, Zygfryd, Grzegorz, Marek i Tadeusz.

Wtorek: Andrzej, Stanisław, Krzysztof, Franciszek. DALNIE POLA: Kinga i Julian.

Środa: Robert, Mariusz, Justyna, Józef, Adam i Sebastian.

Czwartek: Julian, Wiesław, Szczepan, Wiesław, Adam i Dariusz.

Piątek: Józef, Andrzej, Mateusz, Marek, Łukasz i Jerzy.

14. W przyszłą niedzielę młodzież będzie prowadziła sprzedaż odpustowego ciasta. Pozyskane środki będą formą wsparcia ich wakacyjnej pielgrzymki. Prosimy chętnych, aby włączyli się w tę akcję przekazując swoje wypieki do soboty włącznie.
15. W dalszym ciągu można jeszcze składać kartki z wypominkami.