XXVIII Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.Dzisiaj po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele budowlane. Za wasze ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2.Przeżywamy XX Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundacje „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

3.We wtorek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.

4.W środę Święto Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela, pamiętajmy w naszej modlitwie o nauczycielach, wychowawcach i katechetach. O 1630 różaniec papieski.

5.W czwartek wspomnienie św. Teresy od Jezusa.

6.W piątek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. Od 16 adoracja

7.W sobotę wspomnienie Ignacego Antiocheńskiego. Od 1630 nabożeństwo do Św. Ojca Pio. Po Mszy Św. różaniec. W tym dniu jest planowana pielgrzymka dziewczynek z DSM-u i scholii.

8.W niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny. Składka na misje. Na mszy św. o 1100 odbędzie się przyjęte dzieci do Kręgu Misyjnego. Jest to również Dzień Służby Zdrowia. Obejmijmy wszystkich pracowników Służby Zdrowia naszą modlitwą.

9.Serdecznie zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym jako dodatek jest płyta z filmem.

10.Można w zakrystii składać kartki z wypominkami za duszami naszych bliskich zmarłych. Prosimy o odróżnianie listopadowych od rocznych.

11.Spotkania: W środę po Mszy św. aspiranci. W czwartek o 1600 Krąg Misyjny. W piątek młodzież o 1945.

12.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na kościół: Z Posadowej: Małgorzata i Stanisław Ząber, Piotr Kostecki. Z Mogilna: Bogumiła i Stanisław Zwolenik. Z Koniuszowej: Jadwiga i Jacek Sopalski.

13.W tym tygodniu pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Bogdan Fornagiel, Marian Bugara, Krzysztof Janek, Dariusz Damasiewicz, Bogdan Koszyk, Stanisław Damasiewicz, Marcin Szlag, Rafał Filip, Jan Jarosz, Marcin Jarosz, Marian Gadzina, Jan Janusz, Jerzy Skowron, Sławomir Przybyło, Mieczysław Fornagiel, Piotr Pach, Robert Pach, Dariusz Jeliński, Tadeusz Bacia, Henryk Oleksy, Jan Damasiewicz nr 114, Wiktoria Gniadecka. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.

14.Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:

Poniedziałek: Stanisław Zwolenik, Henryk Zwolenik. MOGILNO PODLAS:  Jan Jarząb, Eugeniusz Filipowicz, Jan Kita i Jerzy Sikora.

Wtorek: Waleria Rola, Andrzej Filipowicz, Marcin Jarosz, Marcin Jarząb, Marek Jarząb i Janina Orlecka.

Środa: Andrzej Fornagiel, Ryszard Brańka, Marian Siedlarz, Jacek Jarosz, Michał Nazimek i Marian Piksa.

Czwartek: Mateusz Filipowicz, Maria Fyda i Zbigniew Fyda.

Piątek: Adam Ruchała, Wioletta Ruchała, Paweł Ruchała, Bogdan Skowron, Stanisław Kubisz i Eugeniusz Skowron.

15.Parafia Św. Kazimierza w Nowym Sączu organizuje weekendowy kurs przedmałżeński w terminie od 13- 15 listopada. Szczegóły na plakatach.