XXVII Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. Przed kościołem zbiórka do puszek dla ks. Pawła. W Nowym Sączu o 14:00 w bazylice Msza św. a następnie Marsz dla Życia i Rodziny. W Posadowej poświęcenie sali gimnastycznej.

2. W poniedziałek wspomnienie NMP Różańcowej.

3. W środę o 16:30 różaniec papieski, a po Mszy Św. nowenna do MBNP.

4. W piątek od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Przyszła niedziela budowlana. Zmiana tajemnic różańcowych. W kościele będziemy przeżywać XIX Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy „Promyczek Dobra”, a dla przedszkolaków „Mały Promyczek Dobra”, z niespodziankami.

7. Można w zakrystii składać kartki z wypominkami za duszami zmarłych. Prosimy o rozróżnienie na listopadowe i roczne! Zachęcamy, aby już zwrócić uwagę na porządek na cmentarzu. Szkło i plastiki prosimy wrzucać do kontenera metalowego, a trawy pozostawić w betonowym.

8. Zebrania: We wtorek po Mszy św. kandydaci na ministrantów, w środę o 19:00  (po Mszy Św.) ministranci. W czwartek o 15:30 Krąg Misyjny. W piątek młodzież o 19:00. W sobotę o 9:00 DSM.  Scholka dziecięca o 10:00. Po mszy wieczornej wyjazd na czuwanie do Białej Niżnej.

9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Czesławie i Antoniemu. Z Mogilna: Natalii i Marcinowi. Z Koniuszowej: Rodzinie Porębów, Danucie i Ryszardowi.

10. W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Jan, Andrzej, Józef, Mariusz, Zbigniew, Jan, Maksymilian, Marcin, Ryszard, Zbigniew, Adam, Marian, Marcin, Krystyna, Janina, Andrzej, Piotr, Andrzej, Krystyna i Eugeniusz. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

11. Prosimy, aby w tym tygodniu przy kościele podjęli prace:

Poniedziałek: Marek, Piotr, Jacek, Józef, Jan i Stanisław.
Wtorek: Rafał, Marcin, Adam, Mirosław, Hubert i Jerzy.
Środa: Jerzy, Dariusz, Wiesław, Paweł, Arkadiusz. PÓŁROLKI: Marek.
Czwartek: Felicjan, Józef, Robert, Stanisław, Zbigniew i Paweł.
Piątek: Łukasz, Zenon, Jacek, Maria, Stanisław i Krzysztof.

12. Po wizytacji biskupiej otrzymaliśmy zalecenia, aby między innymi:

• kontynuować prace remontowe przy starym kościele;
  • podjąć się realizacji wystroju nowego kościoła – prace zostały rozpoczęte;
  • został podjęty temat, aby jednoczyć wspólnotę parafialną przez wspólny kult w jednej świątyni. Na chwilę obecną powracamy do Mszy św. w Koniuszowej czekając na ostateczną decyzję z Kurii Diecezjalnej.