XXVI Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1. W poniedziałek wspomnienie św. Wincentego a Paulo.

2. We wtorek wspomnienie św. Wacława.

3. W środę święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. O 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4. W czwartek wspomnienie św. Hieronima

5. Od piątku Msze św. wieczorne o godz. 1700. W tym dniu wspominamy św. Teresę od Dzieciątka Jezus.

6. Maryja zaprasza nas na spotkanie z sobą w tajemnicach Różańca świętego. Niech nasze serca nie pozostaną obojętne na głos naszej Matki. Zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa. Za pobożny udział w nabożeństwie różańcowym z rozważaniem tajemnic można codziennie zyskać odpust zupełny.

7. W sobotę wspomnienie Aniołów Stróżów.

8. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Wyjazd do chorych w piątek od 1300. W piątek od 1600 adoracja. Od 2045 adorację poprowadzi młodzież. O 2115 Msza św.

9. W sobotę od 1600 nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Maryi.

10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek dla ks. Pawła.

11. Za tydzień w Cieniawie odpust z okazji św. Franciszka. Suma o godz. 1100.

12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy Mały Gość Niedzielny.

13. Spotkania: W środę po Mszy św. aspiranci i kandydaci na ministrantów. W czwartek po Mszy św. ministranci. W sobotę o 930 DSM.

14. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Mogilna: Agnieszka i Łukasz Biskup, Halina i Jan Filip.

15. W tym tygodniu pracowali lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Wiesław Ruchała, Zuzanna Pach, Piotr Filip, Franciszek Szczygieł, Jacek Szczygieł, Maria Damasiewicz, Wojciech Jasiński, Ryszard Sułowicz, Stanisław Polański, Cezary Skowron, Michał Gajdosz, Marcin Gajdosz, Grzegorz Gajdosz, Katarzyna Koszyk, Robert Chronowski, Józef Filip i Szymon Szlag. Składamy Wam serdeczne „Bóg Zapłać”.

16. Prosimy, aby pracę przy kościele w tym tygodniu podjęli:

Poniedziałek:

Zofia Paciorek, Rafał Filip, Jan Jarosz, Marcin Jarosz, Rafał Gargula i Marian Gadzina.

Wtorek:

Krzysztof Zwolenik, Jan Janusz, Tadeusz Zwolenik, Sławomir Zwolenik, Jerzy Skowron i Piotr Ogorzałek.

Środa:

Sławomir Przybyło, Mieczysław Fornagiel. ŁĄKI I GÓRKI: Wioleta Jeleńska, Robert Pach, Piotr Pach i Dariusz Jeliński.

Czwartek:

Grzegorz Fyda, Franciszek Bugara, Piotr Jeliński, Tadeusz Bacia, Jerzy Ruchała i Henryk Oleksy.

Piątek:

Jan Filip, Józef Ogorzałek, Jan Damasiewicz, Jan Damasiewicz, Marcin Mikulski i Piotr Przychocki.

17. Od 1 października będą odprawiane gregorianki poza parafią za: + Marię Kita, + Anastazje Damasiewicz, + Grażynę Rola i + Bernadetę Jakubowską, wydzielone z intencji zamawianych w czasie pogrzebu. Wykaz wybranych mszy pod chórem i na stronie internetowej parafii.

18. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za Wasze ofiary na organy i żyrandole. Na koniec sierpnia zostały one spłacone.