XXIII Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek dla ks. Pawła.

2.We wtorek uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, głównej patronki naszej diecezji. Na Mszy św. o 1800 poświęcenie ziarna siewnego.

3.W środę o 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4.W piątek od godz. 1700 adoracja, a o godz. 1930 młodzież poprowadzi Drogę Krzyżową, na którą zapraszamy jako nasze przygotowanie się do odpustu.

5.Za tydzień będziemy obchodzić odpust parafialny. Uroczysta suma o 1100. Serdecznie zaprasxzamy. Prosimy o przygotowanie feretronów. Będzie to również niedziela budowlana i będzie zmiana tajemnic różańcowych.

6.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

7.Spotkania: W środę po Mszy św. spotkanie całej służby liturgicznej. W czwartek o 1700 Krąg Misyjny. Na Msze św. wieczorną zapraszamy młodzież z kl. VIII z rodzicami w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. W sobotę o 845 schola, o 930

8.Serdecznie dziękujemy tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Emilia Sułowicz, Mari Średniawska, Adam Kubiak. Z Koniuszowej: Joanna i Kazimierz Gargula, Agata i Jan Oleksy. Z Mogilna: Józefa i Stefan Kożuch, Małgorzata i Tomasz Matusik.

9.W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Piotr Ogorzałek, Jacek Kociołek, Gerard Kociołek, Andrzej Węgrzynowski, Józef Kociołek, Maria Olchawska, Krzysztof Sopalski, Michał Szlag, Mariusz Szlag, Tomasz Szlag, Wiesław Szlag, Jan Oleksy, Artur Baran, Adam Szlag, Marek Szczygieł, Jerzy Szlag, Stefan Kiełbasa, Marek Zwolenik, Zygfryd Bacia, Tomasz Olszewski, Stanisław Ruchała i Robert Sułowicz. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.

10.Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:

Poniedziałek: Mariusz Jasiński, Justyna Smaga, Józef Damasiewicz, Adam Kita, Sebastian Stanisz i Julian Gajdosz.
Wtorek: Wiesław Oleksy, Szczepan Stanisz, Wiesław Marcisz, Adam Stanisz, Dariusz Szlag i Józef Jaworecki.
Środa: Andrzej Obrzut, Mateusz Kos, Marek Biskup, Łukasz Biskup, Jerzy Kruczek i Paweł Gruca.
Czwartek: Tadeusz Markowicz, Maria Filip, Aleksander Giza, Edyta Baran, Dariusz Kantor i Robert Iniarski.
Piątek: Małgorzata Fyda. OD STOLARNI: Stanisław Zwolenik, Paweł Poręba, Albert Leśniak, Paweł Trojan i Waldemar Janusz.

11.Pod chórem została umieszczona lista rodzin, które złożyły ofiary na sprzątanie kościoła, część II, od 10 maja do 6 września 2020 roku. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”, a innych prosimy o ofiary. W razie nieścisłości prosimy o zgłoszenie.