XVI Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1. W środę o 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

2. W czwartek święto św. Marii Magdaleny.

3. W piątek święto św. Brygidy – zakonnicy, patronki Europy. Od 1700 adoracja.

4. W sobotę wspomnienie św. Kingi – patronki naszej diecezji.

5. W niedzielę z okazji wspomnienie św. Krzysztofa po Mszach św. błogosławieństwo pojazdów. Ofiary złożone do puszek, jako podziękowanie za szczęśliwą jazdę będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

7. Dziękujemy tym, którzy złożyli ofiary na kościół, organy i żyrandole: Z Posadowej: Anna i Józef Więcek, Elżbieta i Jan Chruściel. Z Mogilna: Józefa Bugara, Ewelina i Bartłomiej Bugara, Wiktoria i Józef Ogorzałek, Maria Kita, Urszula i Robert Bugara, Andrzej Rola. Z Koniuszowej: Krystyna Poręba, Agata i Jan Oleksy, Justyna i Marcin Zwolenik, Marta i Dariusz Kiełbasa, Agata i Jarosław Ogorzałek. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

8. W tym tygodniu ofiarę zamiast pracy złożyli: Robert Marszałek, Mirosław Kożuch, Daniel Adamczyk, Katarzyna Rola, Łukasz Ogorzałek, Marek Adamczyk, Krystyna Poręba, Halina Mirek, Marian Mirek, Adam Bieniek, Andrzej Kiełbasa, Stanisław Kmak, Tadeusz Strojny, Mariusz Dwojak, Józef Ruchała i Franciszek Ruchała. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

9. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:

Poniedziałek:

Damian Ogorzałek, Marian Szlag, Krzysztof Gajewski, Maksymilian Ogorzałek, Tadeusz Bulanda i Kazimierz Mordarski,

Wtorek:

Stanisław Jeliński, Grzegorz Ruchała, Wanda Leśniak, Hieronim Kiełbasa, Marcin Górka i Piotr Kociołek.

Środa:

Grzegorz Kociołek, Adam Mogilski, Grzegorz Mogilski, Marcin Mogilski, Hieronim Bocheński i Ryszard Król.

Czwartek:

Józef Zwolenik, Lucyna Pach, Zbigniew Pach, Adam Kociołek, Tomasz Pach i Mariusz Bugara.

Piątek:

Sylwester Bugara, Jan Sopalski, Marian Padula, Kazimierz Padula, Marcin Kawalec i Krystyna Kawalec.

10. Serdecznie zachęcamy do przygotowania wieńców żniwnych, jako dziękczynienie Panu Bogu – miejmy nadzieję, że za szczęśliwe zbiory.

11. Pod chórem jest lista rodzin, które złożyły ofiary na sprzątanie kościoła część II od 10 kwietnia do 16 lipca 2021. Numer na początku to numer domu. W razie nie ścisłości prosimy o kontakt.