XV Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. Dzisiejsza składka na cele budowlane. Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury.
  3. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  4. W środę o 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.
  5. W czwartek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.
  6. W piątek od 1700
  7. W sobotę od 1700 nabożeństwo do św. Ojca Pio.
  8. W niedzielę składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  9. Błogosławieństwo pojazdów z okazji św. Krzysztofa będzie w niedzielę 28 lipca.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  11. Serdecznie dziękujemy tym, którzy ostatnio złożyli ofiarę na kościół: Z Posadowej: Maria i Mieczysław Górka. Z Koniuszowej: Elżbieta i Franciszek Ruchała, Józefa Szczurek, Janina Ruchała, Maria i Robert Marszałek, Wiesława i Henryk Siedlarz, Marta i Dariusz Kiełbasa, Jadwiga i Jacek Sopalscy.
  12. W tym tygodniu złożyli ofiarę lub pracowali przy kościele: Łukasz Szczygieł, Gustaw Kostecki, Sławomir Kowalczyk, Kazimierz Stasianek, Józef Bugara, Krzysztof Turski, Janusz Oleś, Tomasz Sierotowicz, Leszek Gondek, Stanisław Gągor, Józef Bochenek, Piotr Kożuch, Franciszek Kożuch, Ferdynand Kożuch, Tomasz Kożuch, Józefa Szczurek, Adam Siedlarz, Mirosław Kożuch, Franciszek Ruchała. Bóg zapłać!
  13. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:
Poniedziałek: Robert Młynarczyk, Zofia Michalik, Daniel Korczyński, Daniel Adamczyk, Kamil Łęczycki i Katarzyna Rola.
Wtorek: Jerzy Rola, Radosław Jaworecki, Bogdan Młynarczyk, Wojciech Rola, Jarosław Ogorzałek i Sławomir Ogorzałek.
Środa: Ryszard Gołąb, Władysław Rola, Łukasz Łaś, Patryk Ogorzałek, Łukasz Ogorzałek i Olga Ogorzałek.
Czwartek: Henryk Czernecki, Marek Adamczyk, Krystyna Poręba, Zdzisław Czernecki, Agata Bugara i Agata Rola.
Piątek: Daniel Rola, Krystian Fyda, Paweł Górka, Halina Mirek, Marian Mirek i Edward Sowa.
  1. Od przyszłej niedzieli na Msze św. o godz. 1500 zapraszamy do starego kościoła. Planujemy, aby te Msze św. były tam przez okres letni.