X Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. W wtorek wspomnienie św. Barnaby Apostoła.
  2. W środę wspomnienie bł. Romana Sitki i Towarzyszy. O 1730 różaniec papieski.
  3. W czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, patrona rzeczy zagubionych.
  4. W piątek wspomnienie bł. Michała Kozala. Od 1700 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. O 1700 nabożeństwo do św. Ojca Pio.
  6. W niedzielę odpust w Librantowej. Suma o godz. 1100. W Starym Sączu Diecezjalne Święto Rodziny.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  8. Spotkania: w środę o 1630 spotkanie dla aspirantów, o 1700 ministrantów, w czwartek po Mszy spotkanie lektorów.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Monika i Szymon Gumulak, Waleria Rola, Franciszka Jeleń, Czesław Siedlarz, Krystyna i Stanisław Kożuch, Marianna Czernecka, Z Mogilna: Lucyna i Jacek Jarosz. Z Koniuszowej: Maria Sierotowicz, Maria Kożuch, Wiesław i Henryk Siedlarz, Katarzyna i Paweł Pogwizd,
  10. W tym tygodniu pracowali lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Jacek Jarosz, Marianna Czernecka, Dominik Szlag, Sławomir Damasiewicz, Krzysztof Ogorzałek, Jan Filip, Stanisław Majerz, Jan Jeleń, Mirosław Hotloś, Stanisław Kożuch, Szymon Gumulak, Józef Przychocki, Janusz Jaworski, Krzysztof Kita i Anna Kita. Składamy Wam „Bóg Zapłać”.
  11. Na ten tydzień o pomoc jest proszony:
Poniedziałek: Jan Tarasek, Mariusz Sułowicz, Rafał Bacia, Hubert Magdaliński, Mateusz Pałubiak i Karol Sułowicz.
Wtorek: Stanisław Średniawski, Helena Konicka, Tomasz Sułowicz, Andrzej Siedlarz, Janina Sułowicz i Adam Ząber.
Środa: Stanisław Ząber, Witold Pawłowski, Piotr Wierzbicki, Edward Dwojak, Antoni Stypuła i Daniel Stypuła.
Czwartek: Adam Sułowicz, Krzysztof Siedlarz, Grzegorz Filipowicz, Dariusz Kita, Maciej Kubiak i Stanisław Faron.
Piątek: Łukasz Pawłowski. Poddziale II: Marek Jeliński, Wioletta Stawiarska, Mariusz Fyda, Zofia Jelińska i Alicja Jędrusik.
  1. W piątek o 1500 wyjazd dzieci na Saletyńskie Spotkanie Dzieci w Kobylance. Zgłosiło się 17 osób.
  2. Zapraszamy do udziału w 2 Sądeckiej Pieszej Pielgrzymce do Tuchowa w intencji młodzieży oraz nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

Pielgrzymowanie rozpoczynamy 29 czerwca w kościele parafialnym w Piątkowej Mszą Świętą o godz. 700. Nocleg będzie w Ciężkowicach. Wejście Pielgrzymki do Sanktuarium w Tuchowie będzie 30. czerwca a następnie Msza Święta o godz. 150, której przewodniczył będzie bp. Andrzej Jeż. Zapisy: do 15 czerwca pod podanym nr telefonu: 794 451 963

1. Społeczność szkolna z Mogilna, strażacy i Orkiestra Dęta OSP, zaprasza dzisiaj na godz. 1400, na Eko-piknik Rodzinny, oraz Jubileuszowy Koncert Orkiestry Dętej OSP Mogilno, z okazji 15-lecia działalności. Koncert o godz. 18:30.
  2. Przypominamy o dzisiejszych wyborach do Europarlamentu i mocno zachęcamy do głosowania. W Mogilnie wybory odbywają się tym razem w szkole, wejście od strony boiska.
  3. Zespół regionalny Janczowioki zbiera podpisy przed kościołem prosząc o poparcie ich projektu na dofinansowania działalności.