ładowanie

Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie
Strona na której jesteś jest oficjalną i jedyną stroną Parafii Św. Marcina Biskupa w Mogilnie.
Informujemy, że wszystkie dane które są opublikowane na parafialnej stronie internetowej, są umieszczane wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych, albo na podstawie prawa.

Wielkanoc-Ogłoszenia

1.Przeżywając największe tajemnice naszej wiary z nadzieją, wiarą i miłością  przyjmijmy Zmartwychwstałego Pana do naszych domówi rodzin.

2.Msze św. dzisiaj jeszcze o 845, 1000 1115 1500 i 1600.

3.Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. o 700, 845, 1000 1115, 1500 i 1600.

4.Z racji Oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.Dziękuję Księżom Wikariuszom za trud posługi w konfesjonale i prowadzenie liturgii, Panu Organiście i kantorom wykonującym Pasję, Panu Kościelnemu i tym, którzy Mu pomagali w przygotowaniu wystroju kościoła, tym, którzy prowadzili Drogi Krzyżowe – starszym, młodzieży i zespołowi muzycznemu. Dzieciom, które w Wielkim Poście składały swoje ofiary do skarbonek. Strażakom za podjęcie czuwania przy Grobie Pańskim. Wszystkim za wspólne modlitwy i czuwanie, oraz życzenia dla nas z okazji ustanowienia sakramentu kapłaństwa.

6.Dziękujemy za przekazane nam życzenia świąteczne przez przedstawicieli władz, urzędów, polityków, od osób indywidualnych, od wójta, księży rodaków i sióstr rodaczek.

7.Są jeszcze inne powody do radości i dumy, a mianowicie – gdy przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej zbierali podpisy pod projektem „Tak dla rodziny, nie dla Gender”, zebrali ich około 400, najwięcej w Małopolsce. Gdy były zbierane podpisy, aby Powiat Nowosądecki był wolny od LGBT zebrano ich ponad 200, najwięcej w całej okolicy. Również gdy chodzi o czytelnictwo – Gościa Niedzielnego rozchodzi się ilości około 60 sztuk. Jak skomentował to kolporter jest to najwięcej w okolicy. Ta postawa jest dla nas powodem do radości

do_gory