V Niedziela Wielkanocna-Ogłoszenia

1. W poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  2. Jutro odbędzie się egzamin klas VII przed sakramentem bierzmowania, o 1530 młodzież z Koniuszowej, o 1600 młodzież z Mogilna i Posadowej. Zapraszamy również rodziców.
  3. W środę wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego. O 1730 różaniec papieski.
  4. W piątek od 1700 Po Mszy św. modlitwy o trzeźwość.
  5. W sobotę od 1700 nabożeństwo do św. Ojca Pio.
  6. Spotkania: po Mszy św. lektorzy, w czwartek po Mszy św. ministranci starsi, piątek o 1930 młodzież.
  7. W Nowym Sączu od piątku do niedzieli w „Białym Klasztorze” odpust ku czci św. Rity. Suma w niedzielę o 1100. Więcej informacji na plakacie pod chórem.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej i uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
  9. Dziękujemy za ofiary na kościół, które złożyli: Z Mogilna: Anna i Edward Ruchała, Maria Kita. Z Koniuszowej: Józefa Ruchała, Franciszka Szlag. Z klasy III: Małgorzata Szlag, Piotr Szczygieł, Adam Gągola, Elena Kujawa.
  10. W tym tygodniu pracowali lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Dominik Ogorzałek, Zbigniew Fyda, Jacek Popiela, Józef Zwolenik, Stanisław Stachura, Czesław Orlecki, Andrzej Konicki, Tadeusz Sułowicz, Stanisław Jarecki, Jan Filip, Krystyna Szczygieł, Adam Kożuch, Stanisław Kazana. Serdecznie Wam dziękujemy.
  11. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:
Poniedziałek: Marian Martuszewski, Władysław Filip, Józef Więcek, Zbigniew Więcek, Stanisław Frączek i Józef Kwiczal.
Wtorek: Piotr Szczygieł, Stanisław Kwiczal, Maria Filip, Andrzej Dara, Józef Orlecki i Jacek Filip.
Środa: Edward Zwolenik, Łukasz Szczygieł, Stanisław Kiełbasa. POSADOWA CENTRUM: Stanisław Śliwa, Wiesław Kubiak i Wojciech Gurbowicz.
Czwartek: Piotr Gniadecki, Jan Kociołek, Stanisław Gniadecki, Paweł Szczygieł, Andrzej Ogorzałek i Mariusz Baran.
Piątek: Mieczysław Górka, Łukasz Górka, Marian Kantor, Andrzej Górka, Andrzej Król i Jan Sołdra.
  1. DSM i LSO przed kościołem rozprowadza ciasto. Pozyskane środki przeznaczone będą na wakacyjny wyjazd dzieci.
  2. Dzisiaj o 1300 wprowadzenie, o 1330 pogrzeb + Władysława Filipa.

Orkiestra Dęta OSP w Mogilnie zaprasza dzisiaj o godz. 1900 na wspólną majówkę przy kapliczce na Dalnich Polach w Mogilnie.