Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata- Ogłoszenia

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszach świętych odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za odmówienie tych modlitw i wypełnienie pozostałych warunków można zyskać odpust zupełny.
  2. W poniedziałek wspomnienie ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
  3. We wtorek wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki i śpiewu kościelnego. W naszych modlitwach polecajmy Panu Bogu Pana Organistę, członków naszej orkiestry, zespołu, scholi i wszystkich upiększających liturgię śpiewem i graniem.
  4. W czwartek wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lang i Towarzyszy.
  5. W piątek od 1600  adoracja.
  6. Najbliższa niedziela to Pierwsza Niedziela Adwentu. Rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny.
  7. Zachęcamy do zakupu czasopism religijnych. Dla dzieci jest nowy „Mały Gość Niedzielny”.
  8. Spotkania: W czwartek o 1600 Krąg Misyjny. W piątek o 1930 młodzież. W sobotę 845 schola, o 930 DSM.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiarę na kościół: Z Posadowej: Maria i Mieczysław Górka. Z Koniuszowej: Marta i Dariusz Kiełbasa, Barbara i Zbigniew Pach. Rodzina z Opola.
  10. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Andrzej Filipowicz, Grażyna Filip, Jan Filip, Ryszard Ruchała, Marcjanna Czernecka, Zbigniew Więcek, Paweł Widlak, Łukasz Szczygieł, Stanisław Kiełbasa i Mieczysław Górka. Serdecznie Wam dziękujemy.
  11. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:
Poniedziałek: Antoni Michalik, Jan Janusz, Stanisław Chrobak, Krzysztof Baran, Jan Filip i Michał Filip.
Wtorek: Piotr Filip, Teresa Sokołowska, Grzegorz Maciejczuk, Roman Baran, Jerzy Baran i Andrzej Oleksy.
Środa: Sławomir Damasiewicz, Władysław Damasiewicz, Rafał Sekuła, Jacek Filipowicz, Anna Damasiewicz i Małgorzata Kożuch.
Czwartek: Jan Fyda, Paweł Filip, Krzysztof Ogorzałek, Jan Filip, Władysław Szczygieł i Józef Kożuch.
Piątek: Maria Majerz, Stanisław Majerz, Franciszek Mirek, Zbigniew Mężyk, Marcin Zwolenik. Posadowa Wieś: Andrzej Tarasek.
  1. Serdecznie gratulujemy siedmiu chłopcom, którzy wczoraj przez posługę ks. bpa Leszka Leszkiewicza przyjęli posługę lektora.