Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Przeżywając największe tajemnice naszej wiary z nadzieją, wiarą i miłością  przyjmijmy Zmartwychwstałego Pana do naszych domówi rodzin.
  2. Msze św. dzisiaj o 600, 900, 1100 i 1500.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. o 700, 900, 1100 i 1500.
  4. Z racji Oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Dziękuję Księdzu Damianowi i Stanisławowi za trud posługi w konfesjonale i prowadzenie liturgii, Panu Organiście i kantorom wykonującym Pasję w Niedzielę Palmową i Ks. Damianowi i kantorom i chórowi za wykonanie Pasji w Wielki Piątek, Panu Kościelnemu i tym, którzy Mu pomagali w przygotowaniu wystroju kościoła, tym, którzy prowadzili Drogi Krzyżowe – starszym, młodzieży i zespołowi muzycznemu. Dzieciom, które w Wielkim Poście składały swoje ofiary do skarbonek. Strażakom za podjęcie czuwania przy Grobie Pańskim. Orkiestrze. Wszystkim za wspólne modlitwy i czuwanie, oraz życzenia dla nas z okazji ustanowienia sakramentu kapłaństwa.
  6. Dziękujemy za przekazane nam życzenia świąteczne przez przedstawicieli władz, urzędów, polityków, od osób indywidualnych, od wójta, księży rodaków i sióstr rodaczek.
  7. W miesiącu kwietniu poza parafią będą odprawiane Msze św. gregoriańskie za: + Krystynę Oleksy – 3, Helenę Jasińską – 1, + Piotra Krawczyka – 3 i + Jana Pomietło.