Niedziela Miłosierdzia Bożego- Ogłoszenia

1. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej i dla ks. Pawła.
  2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona z 25 marca.
  3. We wtorek na Msze św. wieczorną zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć 33 - dniowe rekolekcje z Mata Bożą. U Pana kościelnego są do odebrania zamówione książki z tekstami rekolekcji.
  4. W środę różaniec papieski i nowenna do MBNP.
  5. Spotkania: w środę na Mszy św. wieczorną zapraszamy uczniów z kl. III z rodzicami. W czwartek na Msze św. wieczorną zapraszamy młodzież z klas VIII z rodzicami. Rodzice przekażą młodzieży krzyże.
  6. Przyszła Niedziela budowlana (składka na cele budowlane), po mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Waleria Ruchała, Franciszka Jeleń, Czesław Sidlarz, Adam Kubiak, Janina Kożuch. Z Mogilna: Krystyna i Bernard Bugara. Z Koniuszowej: Julita i Mirosław Rzepka, Maria Kożuch, Maria Sierotowicz, Wiesława i Henryk Siedlarz.
  8. Serdecznie dziękujemy tym, którzy w tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Zofia Klimontowska, Wiesław Bochenek, Jan Oleksy, Dawid Skrzypek, Leokadia Gawron, Bernard Bugara, Leszek Pach, Maria Konicka, Wiesław Gnylewicz, Zbigniew Kazana, Bartłomiej Bugara i Robert Bugara.
  9. Na ten tydzień do pracy jest proszony:
Poniedziałek: Andrzej Bugara, Franciszek Szczygieł, Jacek Szczygieł, Mieczysław Cieślak, Andrzej Fornagiel i Anna Pogwizd.
Wtorek: Józef Jeleń, Bogdan Bugara, Tobiasz Tarsiński, Marian Bugara, Edward Ruchała i Mariusz Ogorzałek.
Środa: Stanisław Filip, Franciszek Rosiek, Krzysztof Janek, Paweł Jeliński, Kazimierz Fyda i Stanisław Bugara.
Czwartek: Michał Pach, Jacek Pach, Eugeniusz Damasiewicz, Maria Damasiewicz, Adam Damasiewicz i Paweł Pawłowski.
Piątek: Dariusz Damasiewicz, Jerzy Damasiewicz, Władysław Zwolenik, Wojciech Jasiński, Ryszard Sułowicz i Stanisław Poręba.
  1. Rocznica I Komunii Św. będzie 5 maja na Mszy św. o godz. 1100,
    a I Komunia Św. będzie 4 maja o 1030.
  2. W przyszłą niedzielę na godz. 1600 zapraszam członków Rady Parafialnej na spotkanie.
  3. Są dwie ławki do przetestowania. Nasze będą jaśniejsze w kolorze konfesjonałów z jaśniejszą tapicerką i z innymi bokami, nawiązującymi do wzory na konfesjonałach. Czas na testowanie i czekamy na uwagi.
  4. Jutro o 1330 wprowadzenie i 1400 Msz św. pogrzebowa za + Jana Przychockiego z Posadowej.
  5. Program nawiedzenia relikwii bł. Rodziny Ulmów w Nowym Sączu.

Wtorek - 16 kwietnia 2024 r.

17:00- Nabożeństwo przyjęcia relikwii

18:00- Msza św. / Bp Artur Ważny/

Po Mszy- Czuwanie modlitewne prowadzone przez młodzież par. św. Małgorzaty

20:30- Różaniec prowadzony przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich par. św. Małgorzaty

21:00- Apel

22:00- Msza św.

Środa – 17 kwietnia 2024 r.

6:00; 6;30; 7:00; 7:30; 8:00; 9:00- Msze św. przy relikwiach bł. Rodziny Ulmów

Indywidualne czuwanie przy relikwiach.

14:00- Nabożeństwo pożegnania relikwii

6. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze Świętego Triduum Paschalnego.