I Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

I Niedziela Zwykła- Niedziela Chrztu Pańskiego

1.Wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie, dziękujmy Panu Bogu za łaskę naszego chrztu św., przez który została nam otwarta droga do zbawienia.

2.Dzisiaj niedziela budowlana. Bóg zapłać za Wasze ofiary. Po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.

3.W środę 1630 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4.W piątek wspomnienie św. Antoniego Opata.
Jest to również Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce. Od godz. 1600 adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.W sobotę rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Od godz. 1600 nabożeństwo do Św. Ojca Pio.

6.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

7.Spotkania: We wtorek po Mszy św. aspiranci i 1900 W środę po Mszy św. ministranci. W czwartek o 1600 Krąg Misyjny. W piątek na godz. 1900 grupa młodzieżowa. W sobotę o 900 DSM. O 1000 schola.

8.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 1600 zapraszamy do salki na spotkanie z Pismem św.

9.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiarę na kościół: Z Posadowej: Monika i Szymon, Marzena i Krzysztof, Justyna i Marcin, Małgorzata i Paweł, Honorata. Z Mogilna: Monika i Stanisław, Maria i Zygfryd, Danuta i Marian, Karol, Salomea i Jan, Agata i Jerzy, Anna i Mieczysław, pewna rodzina, Maria i Waldemar. Z Koniuszowej: Wiesława i Henryk, Ewa i Zbigniew, pewna rodzina,  Julita i Mirosław, Barbra i Grzegorz, Bogumiła i Bogdan, Iwona i Rafał, Halina. Dziękujemy również za ofiarę za dniówkę Waldemarowi.

10.Pod chórem zostały umieszczone listy rodzin, które złożyły ofiary na sprzątanie (część IV od 21.10.2019 do 31.12.2019 i w ostatnich dniach za rok 2019). W razie nieścisłości, prosimy o ich zgłoszenie, a wszystkim ofiarodawcom składamy „Bóg zapłać”.

11.W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: + Władysława Bugara, której pogrzeb dzisiaj: 1300 wprowadzenie, o 1400 msza pogrzebowa, + Anna Waz, której pogrzeb jutro o 1300 wprowadzenie, o 1400 msza pogrzebowa, w późniejszym terminie pogrzeb + Wiktorii Sobczyk.