Niedziela Chrztu Pańskiego-Ogłoszenia

1. Wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie, dziękujmy Panu Bogu za łaskę naszego chrztu św., przez który została nam otwarta droga do zbawienia.
  2. Dzisiaj niedziela budowlana. Bóg zapłać za Wasze ofiary. Po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W środę o 1630 różaniec papieski i nowenna do MBNP.
  4. W piątek od godz. 1600 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W sobotę o godz. 1600 nabożeństwo do św. Ojca Pio.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 900 zaśpiewa kolędy Zespół Regionalny Mszalniczanie i po Mszy św. odbędzie się koncert kolęd w ich wykonaniu.
  7. Czasopisma: Gość Niedzielny i Niedziela po 8 zł.
  8. Spotkania: w środę po Mszy św. aspiranci, w czwartek o 1600 Krąg Misyjny, po Mszy św. ministranci młodsi, w piątek o 1930 Grupa Młodzieżowa.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiarę na kościół:

Z Posadowej: Adam Kubiak, Iwona i Marcin Dara, Dorota i Jan Tarasek, Władysława Kożuch, Monika i Sławomir Damasiewicz. Z Mogilna: Julian Ruchała. Z Koniuszowej: Anna i Kazimierz Kasprzyk, Irena i Kazimierz Stasianek, Wioleta i Krzysztof Kiełbasa. Łęka: Barbara Szarek.

1. Ofiarę zamiast pracy złożyli: Jan Tarasek, Zofia Michalik. Serdecznie Wam dziękujemy.
  2. Serdecznie dziękujemy za ofiary zbierane do puszek w niedzielę na misje przez Kolędników Misyjnych i ks. Pawła - to kwota 4750 zł.
  3. Na ten tydzień do pracy są zaproszeni:
Środa: Maria Ogorzałek, Łukasz Ogorzałek, Olga Ogorzałek, Henryk Czernecki, Marek Adamczyk i Krystyna Poręba.
Czwartek: Zdzisław Czernecki, Agata Bugara, Agata Rola, Daniel Rola, Krystian Fyda i Paweł Górka.
Piątek: Halina Mirek, Marian Mirek, Edward Sowa, Janusz Padula, Ryszard Gałęziowski i Jan Fyda.

13.Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary kolędowe i polecamy wszystkie

rodziny Bożej opiece.

14.W przyszłą niedzielę przed kościołem będą rozprowadzane placki przez DSM i Liturgiczną Służbę Ołtarza. Pozyskane środki będą przeznaczone na zorganizowanie zajęć dla dzieci w czasie ferii zimowych.