IV Niedziela Wielkanocna-Ogłoszenia

1. Dzisiaj niedziela budowlana. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Rozpoczynamy tydzień modlitwy o powołania do służby w Kościele.
  3. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika, głównego patrona Polski, przeniesiona z niedzieli.
  4. W środę od 1730 różaniec papieski.
  5. W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Od 1700
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  7. Spotkania: w środę po Mszy św. aspiranci, w czwartek o 1700 Krąg Misyjny, po Mszy św. ministranci młodsi, w piątek o 1930 grupa młodzieżowa, w sobotę o 845
  8. Orkiestra Dęta OSP w Mogilnie zaprasza w przyszłą niedzielę o godz. 1900 na wspólną majówkę przy kapliczne na Dalnich Polach w Mogilnie.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Agnieszka i Krzysztof Tarasek, Marcjanna i Stanisław Czernecki. ZMogilna: Alicja i Edward Ruchała. Z Koniuszowej: Marian Padula.
  10. Dziękujemy dzieciom z kl. III i ich rodzicom za ofiary na kościół: Karolinie Więcek, Zuzannie Sidlarz, Filipowi Pałubiak, Weronice Mogilskiej, Julii Sopalskiej, Alinie Kiełbasa i Alexowi Pach. Dziękujemy również za ofiary dla dzieci na misjach w kwocie 1230 zł.
  11. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Jan Damasiewicz nr 81, Andrzej Filipowicz, Marcin Jarosz, Marcin Jarząb, Marek Jarząb, Janina Orlecka, Jacek Jarosz, Wioleta Ruchała, Bogdan Skowron, Stanisław Kubisz, Rafał Filipowicz, Piotr Sapalski, Mirosław Rola, Jan Skowron, Stanisław Klimontowski, Jakub Filip, Elżbieta Obrzut i Franciszek Filip. Serdecznie Wam dziękujemy.
  12. Na ten tydzień do pracy jest proszony:
Poniedziałek: Czesław Orlecki, Andrzej Konicki. Posadowa Podlas: Grażyna Filip, Marian Kociołek, Józef Kociołek i Tadeusz Sułowicz.
Wtorek: Jan Chruściel, Józef Filip, Antoni Jędrusik, Stanisław Jarecki, Jan Filip i Krystyna Szczygieł.
Środa: Marian Szczygieł, Adam Kożuch, Ryszard Ruchała, Stanisław Gołąb, Marek Filip i Henryk Chronowski.
Czwartek: Tadeusz Sikoń, Małgorzata Stelmach, Stanisław Kazana, Maria Michalik, Stanisław Fyda i Kamil Gargula.
Piątek: Stefan Natanek, Antoni Czernecki, Krzysztof Michalik, Robert Woźniak, Jan Filip i Stanisław Czernecki.
  1. W przyszłą niedzielę dziewczynki z DSM-u i LSO będą prowadzić sprzedaż ciasta, pozyskane środki będą przeznaczone na wyjazd wakacyjny dla dzieci.