III Niedziela Wielkiego Postu - Ogłoszenia

1. Dzisiaj składka na cele budowlane. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W środę różaniec papieski i nowenna do MBNP.
  3. W piątek drogi krzyżowe o 1600, 1700 – poprowadzi ks. Zbigniew Guzy – Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Trzeźwości. O 1930 prowadzona przez młodzież.
  4. W niedzielę Droga Krzyżowa o 1400, a o 1500 Gorzkie Żale, a następnie Msza św.
  5. W sobotę od 1600 nabożeństwo do św. Ojca Pio.
  6. Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP jest przeniesiona z niedzieli na poniedziałek 20 marca.
  7. Spotkania: w środę na Meszę św. wieczorną zapraszamy dzieci z kl. III, w czwartek o 1600 Koło Misyjne, po Mszy św. lektorzy, w sobotę schola 845, DSM o 930.
  8. Zachęcamy do uczestnictwa w tygodniu, w adoracji po Mszy św. wieczornej.
  9. Można nabywać baranki wielkanocne i paschały rozprowadzane przez Caritas.
  10. Pod chórem nowe czasopisma zachęcamy do czytania.
  11. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarę złożoną na kościół: Z Posadowej: Czesław Sidlarz, Danuta i Andrzej Dara. Z Koniuszowej: Maria i Józef Ruchała, Cecylia i Adam Rola, Joanna i Mirosław Kożuch.
  12. Prowadzimy prace przy kościele, jeżeli ktoś zechciałby pomóc przy pracach na rusztowaniu to serdecznie zapraszamy.
  13. Jest kilka rodzin, które chcą założyć nowy Krąg Matki Bożej z Szensztatu, ale jest ich za mało. Zapraszamy chętne rodziny, które zechciały by się dołączyć.
  14. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Tadeusz Wastag z Koniuszowej i Maria Baran z Posadowej.