III Niedziela Wielkanocy- Ogłoszenia

1. Dzisiaj w Kościele przeżywamy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  2. Dzisiaj również po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele budowlane. O 1600 spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy.
  3. W środę o 1730 różaniec papieski.
  4. W piątek od 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W sobotę o 1700 nabożeństwo do Ojca Pio.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  8. Spotkania: w środę po Mszy św. aspiranci i ministranci, w czwartek na Msze św. wieczorną zapraszamy młodzież z kl. VIII, w piątek o 1930 młodzież, w sobotę o 845 schola,   930 DSM.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiary na kościół: Z Koniuszowej: Maria i Robert Marszałek.
  10. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Julian Gajdosz, Jerzy Szczurek, Wiesław Stasianek, Janusz Poręba, Jan Głód, Józef Bugara, Andrzej Bugara, Franciszek Szczygieł, Mieczysław Cieślak, Józef Jeleń, Bogdan Bugara, Marian Bugara, Edward Ruchała, Stanisław Filip, Kazimierz Fyda, Eugeniusz Damasiewicz, Wojciech Jasiński, Ryszard Sułowicz. Serdecznie Wam dziękujemy.
  11. Na ten tydzień do pracy jest proszony:
Poniedziałek: Augustyn Przychocki, Cezary Skowron, Michał Gajdosz, Marcin Gajdosz, Grzegorz Gajdosz i Dariusz Ogorzałek.
Wtorek: Agata Kurcap, Katarzyna Koszyk, Robert Chronowski, Radosław Chronowski, Rafał Chronowski, Jerzy Damasiewicz.
Środa: Stanisław Damasiewicz, Stanisław Polański, Jan Damasiewicz, Michalina Jasińska, Krzysztof Kubiak i Janusz Bieniaszek.
Czwartek: Jan Oleksy, Mateusz Bochniarz, Marcin Szlag, Józef Filip, Szymon Szlag i Paweł Pach.
Piątek: Zofia Paciorek, Rafał Filip, Jan Jarosz, Marcin Jarosz, Rafał Gągola i Marian Gadzina.
  1. Dzisiaj w Korzennej akcja honorowego oddawania krwi.
  2. W trakcie trwających rekolekcji „Droga Maryi” planujemy wspólne spotkanie w grupach 22 kwietnia – w przyszły poniedziałek po Mszy wieczornej, a 29 kwietnia wspólna adoracja po Mszy św.
  3. We wtorek i środę będziemy przeżywać nawiedzenie relikwii Bł. Rodziny Ulmów na Sądeckiej Ziemi. Program uroczystości:

Wtorek - 16 kwietnia 2024 r.

17:00        Nabożeństwo przyjęcia relikwii

18:00        Msza św. / Bp Artur Ważny/

Czuwanie modlitewne prowadzone przez młodzież par. św. Małgorzaty

20:30        Różaniec prowadzony przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich par. św. Małgorzaty

21:00          Apel

22:00        Msza św. – dla parafii z naszego dekanatu

Środa – 17 kwietnia 2024 r.

6:00; 6;30; 7:00; 7:30; 8:00; 9:00 - Msze św. przy relikwiach bł.  Rodziny Ulmów

Indywidualne czuwanie przy relikwiach.

14:00        Nabożeństwo pożegnania relikwii