II Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.Od poniedziałku rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2.We wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara.

3.W środę od 1630 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4.We czwartek wspomnienie św. Agnieszki. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych babciach.

5.W piątek od godz. 1600 adoracja. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych dziadkach.

6.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

7.Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary kolędowe i polecamy wszystkie rodziny Bożej opiece.

8.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiary na kościół:
Z Posadowej: Maria i Piotr Gniadecki. Z Mogilna: Lucyna i Andrzej Bugara, Natalia i Marcin Zając. Z Koniuszowej: pewna rodzina, Dorota i Jerzy Rola, Olimpia i Kazimierz Pach, Józefa i Stanisław Filip, Józefa i Józef Rola, Agnieszka i Damian Leśniara, Marta i Dariusz Kiełbasa.

9.Ofiarę zamiast pracy złożyli: Robert Jasiński, Henryk Siedlarz, Maria Ogorzałek, Agata Bugara, Halina Mirek, Marian Mirek. Składamy Wam serdeczne Bóg zapłać.

10.Na ten tydzień do pracy są zaproszeni:

Poniedziałek: Mariusz Brzegowy, Maciej Szarek. KRETÓWKI; Jacek Reimschüssl, Leszek Kogut, Roman Świerczek i Daniel Janisz.
Wtorek: Jacek Konicki, Sławomir Rola, Augustyn Sroka, Szczepan Sroka, Maciej Halata i Andrzej Jędrusik.
Środa: Krzysztof Marcisz, Adam Bieniek, Ryszard Stępniowski, Stanisław Kmak, Tadeusz Strojny i Mieczysław Szczygieł.
Czwartek: Adam Bieniek, Gerard Strojny, Stanisław Henk, Tadeusz Janisz. Nad Brzeziną i Zagóra: Józef Porębski i Wiesław Porębski.
Piątek: Artur Tarasek, Ireneusz Gajewski, Tadeusz Gajewski, Mariusz Dwojak, Zbigniew Szczecina i Jerzy Baczyński.

11.W przyszłą niedzielę 24 stycznia będziemy przeżywać „Dniem solidarności z Chorwacją”. Będziemy Ją wspierać ofiarami do puszek, jako nasza pomoc po trzęsieniu ziemi.