II Niedziela Wielkiego Postu-Ogłoszenia

1.Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne.

2.W środę o godz. 1630 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

3.W czwartek święto św. Kazimierza Królewicza.

4.W piątek Drogi Krzyżowe o godz. 1600 dla dzieci, o 1700 i o 1930 prowadzona przez młodzież. O 2030 Msza św.

5.W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

6.W czwartek na Msze św. wieczorną zapraszamy kl. VIII z rodzicami. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie.

7.W piątek o 1330 wyjazd do chorych.

8.W sobotę od 1600 nabożeństwo do Matki Bożej.

9.W przyszłą niedziele zbiórka do puszek dla ks. Pawła.

10.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy Promyczek Dobra, a dla przedszkolaków Mały Promyczek Dobra.

11.Można nabywać baranki wielkanocne i paschały rozprowadzane przez Caritas. Baranki i małe paschaliki w cenie 6 zł duży paschalik 15 zł.

12.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Nina i Piotr Pałubiak, Halina i Tadeusz Sułowicz. Z Mogilna: Maria i Jan Jarosz. Z Koniuszowej: Pewne osoby, Justyna i Marcin Zwolenik.

13.W tym tygodniu pracowali lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Piotr Pałubiak, Stanisław Orlecki, Stanisław Ruchała, Marcin Zwolenik, Adam Rola, Józef Kiełbasa, Wiesław Rola, Felicjan Rosiek, Marek Michalik, Dariusz Kociołek, Paweł Pogwizd, Jerzy Janawa, Marian Ruchała, Bogusław Kołodziej, Józef Kołodziej, Stanisława Szarek, Marek Szczawiński, Bogusława Lukaszczyk, Krystian Tarkowski, Dariusz Marek, Mariusz Wojciechowski. Składamy Wam serdeczne Bóg zapłać

14.Na ten tydzień do pracy są zaproszeni:

Poniedziałek: Andrzej Węgrzynowski, Jerzy Węgrzynowski, Piotr Mirek. KAWIORY: Józef Kociołek, Jan Filip i Marek Zwolenik.
Wtorek: Andrzej Zieleń, Maria Olchawska, Jan Jakubowski, Stanisław Łacny, Maria Jakubowska i Kazimierz Pogwizd.
Środa: Wiesław Ruchała, Tadeusz Kogut, Marian Nowak, Łukasz Rola, Janina Szczygieł i Krzysztof Sopalski.
Czwartek: Michał Szlag, Mariusz Szlag, Tomasz Szlag, Wiesław Szlag, Czesław Kopieński i Alicja Szarek.
Piątek: Jan Oleksy, Salomea Oleksy, Adam Baran, Jan Baran, Artur Baran i Adam Szlag.

15.Od 1 do 15 marca będą trwały zapisy do oddziałów przedszkolnych i klas I Szkoły Podstawowej w Mogilnie i Posadowej. Druki do pobrania w sekretariacie i na stronie internetowej.

16.W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wspólne rozważanie Pisma św.

17.W miesiącu marcu będą odprawione Msze św. gregoriańskie za: + Józefa Sopalskiego, + Juliana Przychockiego, + Józefę Kmak i + Jana Mikulskiego.