II Niedziela Po Narodzeniu Pańskim- Ogłoszenia

1.Przed kościołem zbiórka do puszek dla ks. Pawła.

2.Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. o godz. 700, 900, 1100 i 1600. Na mszach poświęcenia złota, kadzidła i kredy. Sładka na cele misyjne.

3.W środę o 1630 różaniec papieski i nowenna do M.B.N.P.

4.W piątek od godz. 1600 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrztu Pańskiego. Niedziela budowlana. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

6.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy Promyczek Dobra oraz Mały Promyczek Dobra dla przedszkolaków.

7.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiarę na kościół: Z Posadowej: Krystyna i Jan, Marta i Zbigniew, Krystyna i Ryszard, Krystyna i Stanisław, Emilia, Izabela i Krzysztof. Z Mogilna: Agnieszka i Mateusz, Lucyna i Jan, Agnieszka i Łukasz, Karolina i Szczepan, Natalia i Sebastian, Aneta i Robert, Lucyna i Zbigniew. Z Koniuszowej: Ewa i Adam, Dorota i Andrzej, Maria i Paweł, Krystyna i Krzysztof, Julia i Józef, Kinga i Eugeniusz, Józefa i Józef,  Marta i Alojzy, Małgorzata i Jan, Małgorzata i Łukasz, Agata i Sławomir, Natalia i Adam, Krystyna i Tomasz. Rodzina z Grybowa.

8.Ofiarę zamiast pracy złożyli: Jarosław, Sławomir, Józef, Szczepan. Serdecznie im dziękujemy.

9.Z racji kolędy we wtorek i czwartek nie będzie Mszy św. po południu.

10.Mamy dla Was radosną wiadomość. 28 grudnia, podczas uroczystych nieszporów w Kolegiacie św. Małgorzaty w Nowym Sączu biskup tarnowski Andrzej Jeż mianował naszego Ks. Proboszcza Kanonikiem Honorowym Kapituły Kolegiackiej w Nowym Sączu. Jest to wyraz uznania dla świadectwa życia kapłańskiego Księdza Proboszcza i zachęta do dalszej pracy. Odtąd Ksiądz Emil będzie mógł nosić: krzyż kanonicki, rokietę – czyli komżę o rękawach podbitą fioletową tkaniną oraz mantolet – czyli krótką pelerynę zakładana na rokietę.
Księże Kanoniku! W imieniu Parafian serdecznie gratulujemy tego wyróżnienia.