ładowanie

Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie
Strona na której jesteś jest oficjalną i jedyną stroną Parafii Św. Marcina Biskupa w Mogilnie.
Informujemy, że wszystkie dane które są opublikowane na parafialnej stronie internetowej, są umieszczane wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych, albo na podstawie prawa.

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim-Ogłoszenia

  1. Przed kościołem zbiórka do puszek dla ks. Pawła i na Kolędników Misyjnych.
  2. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. o godz. 700, 900, 1100 i 1500. Na mszach poświęcenia złota, kadzidła i kredy.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Wyjazd do chorych do godz. 900.
  4. W piątek od godz. 1600 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrztu Pańskiego. Niedziela budowlana. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiarę na kościół:

Z Posadowej: Krystyna i Henryk Chronowscy. Z Mogilna: Grażyna i Bogdan Bugara, Dorota i Marcin Kawalec. Z Koniuszowej: Agnieszka i Klemens Rola, Marta i Alojzy Głód, Renata i Krzysztof Marcisz, Małgorzata i Kazimierz Głód, Jadwiga i Dominik Ogorzałek, Agata i Jarosław Ogorzałek.

  1. Ofiarę zamiast pracy złożyli: Alfred Tarasek, Tomasz Pach, Kazimierz Głód, Stanisław Gągor, Ryszard Bochenek, Jan Waz, Mirosław Król, Franciszek Ruchała, Jarosław Jaworecki i Jarosław Ogorzałek. Serdecznie Wam dziękujemy.
  2. Orkiestra Dęta oraz Zespół „Laudamus Te” zaprasza na wspólne kolędowanie – 6 stycznia – w święto Trzech Króli. Koncert rozpocznie się o 845 oraz będzie kontynuowany po Mszy św. Serdecznie zapraszamy.
  3. Jutro o 1030 wprowadzenie, o 1100 pogrzeb + Wandy Leśniak z Koniuszowej.
do_gory