ładowanie

Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie
Strona na której jesteś jest oficjalną i jedyną stroną Parafii Św. Marcina Biskupa w Mogilnie.
Informujemy, że wszystkie dane które są opublikowane na parafialnej stronie internetowej, są umieszczane wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych, albo na podstawie prawa.

XXII Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek dla ks. Pawła.

2.W poniedziałek początek nowego roku szkolnego. Msze św. w Mogilnie i w Koniuszowej o 800, Posadowej o 900.

3.We wtorek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.

4.W środę o 17 30 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

5.W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca z tradycyjnymi nabożeństwami. Od początku tygodnia możliwość do spowiedzi. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 1400. Od godz. 1700 O godz. 2030 adorację poprowadzi młodzież, a o 2100 Msza św.

6.W sobotę od 1700 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

7.Z tydzień niedziela budowlana, po mszach zmiana tajemnic różańcowych. W tym dniu przypada również Uroczystość Narodzenia NMP, Głównej Patronki naszej Diecezji. Na Mszy św. o 700, 900  i 1100 poświęcenie ziarna siewnego.

8.Za tydzień o 1400 Msza św. W intencji Orkiestry OSP Mogilno z okazji 10-lecia powstania, a następnie Piknik Rodziny organizowany prze Szkołę w Mogilnie i Druhów OSP, przy Domu Kultury w Mogilnie. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

9.Serdecznie zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego. Dla dzieci jest nowy Mały Gość Niedzielny.

10.Serdecznie dziękujemy za ofiary na kościół: Z Mogilna: Wandzie i Józefowi. Z Koniuszowej: Elżbiecie i Krzysztofowi.

11.W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Tomasz, Zbigniew, Robert, Wiesław, Alojzy, Zbigniew, Józef, Kazimierz, Julian, Józef, Józef, Franciszek, Krzysztof, Kazimierz, Michał, Ryszard i Łukasz. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

12.Na ten tydzień zapraszamy do pracy przy kościele:

Poniedziałek: Ryszarda, Jana, Józefa, Piotra, Krzysztofa i Pawła.

Wtorek: Franciszka, Ferdynanda, Tomasza, Tadeusza, Marię i Jacka.

Środa: Jacka, Stanisława, Halinę, Tomasza, Stanisława i Stefana.

Czwartek: Wojciecha, Eugeniusza, Mirosława, Henryka, Adama i Mirosława.

Piątek: Władysławę, Mateusza, Franciszka, Roberta, Zofię i Daniela.

13.W niedzielę odpust w Krużlowej. Suma o godz. 1100.

14.W czwartek na Msze św. wieczorną zapraszamy uczniów kl. VIII z rodzicami w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

15.W przyszłą niedzielę od 900 do 1400 w Korzennej akcja „Honorowego Oddania Krwi”. Chętny serdecznie zapraszamy i prosimy o powstrzymanie się od spożywania tłustych potraw co najmniej 48 godz.

16.W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 1100 wystąpi zespół „Zbrucz” z Ukrainy, z Tarnopola. Po mszy św. będą rozprowadzać płyty i pamiątki, pozyskane fundusze będą przeznaczone na pomoc dla dzieci na Ukrainie.

do_gory