ładowanie

Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie
Strona na której jesteś jest oficjalną i jedyną stroną Parafii Św. Marcina Biskupa w Mogilnie.
Informujemy, że wszystkie dane które są opublikowane na parafialnej stronie internetowej, są umieszczane wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych, albo na podstawie prawa.

IV Niedziela Wielkanocna-Ogłoszenia

1.Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby bożej w Kościele.

2.Po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele budowlane.

3.We wtorek święto Św. Macieja Apostoła. W kościele o godz. 1430 egzamin dla kl. VII z Mogilna, a o 1515 dla klasy VII z Koniuszowej i Posadowej.

4.W środę o 1730 różaniec papieski

5.W czwartek święto Andrzeja Boboli- patrona Polski.

6.W piątek od 1700 adoracja.

7.W sobotę wspomn. św. Stanisława Papczyńskiego. O 1700 nabożeństwo do św. Ojca Pio.

8.W przyszłą niedzielę składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

9.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

10.Spotkania: We wtorek po Mszy św. lektorzy. W środę po Mszy św. ministranci. W czwartek o 1630 Krąg Misyjny. W piątek o 1900 młodzież. W sobotę o 900

11.Dziękujemy za ofiary na kościół: Z Posadowej: Helenie i Karolowi. Dziękujemy dzieciom z kl. III za ofiary na kościół: Michałowi, Oskarowi, Szymonowi, Jakubowi i Gabrieli.

12.W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Andrzej, Paweł, Wojciech, Jacek, Paweł, Jerzy, Marian, Bogusław, Józef, Stanisława, Bogumiła, Dariusz, Andrzej, Mariusz i Ryszard. Składamy im serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy również za pracę Tomaszowi z firmy „Motokop”.

13.Na ten tydzień zapraszamy:

W Poniedziałek: Piotra, Józefa, Kazimierza, Juliana, Grzegorza i Stanisława.

Wtorek: Andrzeja, Jerzego, Piotra.  MOGILNO KAWIORY: Józefa, Marka i Andrzeja.

Środa: Marię, Jana, Stanisława, Marię, Kazimierza i Wiesława.

Czwartek: Tadeusza, Mariana, Łukasza, Janinę, Michała i Krzysztofa.

W piątek: Franciszkę, Tomasza, Wiesława, Czesława, Alicję i Jana.

14.Gratulujemy dwóm chłopcom którzy w minionym tygodniu zostali przyjęci do grona ministrantów i dwóm dziewczynkom, które przyjęły posługę przewodniczek DSMu.

Komunikaty:

- 21 maja – wtorek o 900 w Ośrodku Zdrowia w Sidlcach odbędzie się kompleksowe komputerowe badanie wzroku. Szczegóły w ośrodku.

- w niedzielę w Starym Sączu VII Zjazd Sądeczan. Rozpocznie się o godz.1000 Mszą św. przy Ołtarzu Papieskim.

- Słowa ks. Bpa. „Odpowiadając na prośbę duchowieństwa oraz wiernych, zostanie erygowane w Nowym Sączu Sanktuarium Świętej Rity. Będzie to zarazem pierwsze w Polsce sanktuarium tej Świętej. Bardzo gorąco zapraszam Was, drodzy Diecezjanie, na uroczyste ogłoszenie Sanktuarium Świętej Rity w niedzielę 19 maja br. o godz. 1200 , w kościele Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu”.

- Parafia w Sedlcach organizuje wyjazd na 3-dniową pielgrzymkę do Wrocławia. Termin  od 31.05. do 02.06. Koszt 500 zł. Zapisy do końca tygodnia.

do_gory