XIV Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. Dzisiaj puszka dla ks. Pawła.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli. Po Mszy wieczornej ostatnie przed wakacyjne spotkanie biblijne.
  3. W środę o 1730 różaniec papieski i nowenna do M.B.N.P.
  4. W czwartek święto św. Benedykta.
  5. W piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu. Od 1700
  6. W sobotę wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów naszej diecezji.
  7. W przyszłą niedzielę składka budowlana. Po Mszach zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Serdecznie dziękujemy tym, którzy ostatnio złożyli ofiarę na kościół: Z Posadowej: Waleria Ruchała, Janina Kożuch, Czesław Siedlarz, Maria i Roman Baran, Elżbieta i Łukasz Pawłowski, Krystyna i Stanisław Faron. Z Koniuszowej: Maria Sierotowicz, Maria i Władysław Rola, Agata i Stanisław Jeliński. Z Mogilna: Krystyna Kantor, Alicja i Edward Ruchała.
  9. W tym tygodniu pracowali lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Stanisław Faron, Łukasz Pawłowski, Dariusz Klocek, Maria Gągola, Tomasz Bielak, Stanisław Filip, Krzysztof Gargula, Krzysztof Jakubowski, Wiesław Pajor, Dariusz Woliński, Jerzy Głód, Bogdan Michalik, Stanisław Kożuch, Julian Janiszewski, Ryszard Pach, Jan Bugara, Józef Jeliński, Marcin Bugara i Franciszek Kasprzyk. „Bóg zapłać”.
  10. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:
Poniedziałek: Sebastian Kasprzyk, Łukasz Bacia, Józef Bochenek, Jan Waz, Józef Zwolenik i Piotr Kożuch.
Wtorek: Izabela Waz, Paweł Dominik, Franciszek Kożuch, Ferdynand Kożuch, Tomasz Kożuch i Lucyna Wastag.
Środa: Maria Hatlaś, Jacek Fornagiel, Jacek Szarek, Marcin Szumacher, Stanisław Wróbel i Halina Damasiewicz.
Czwartek: Tomasz Damasiewicz, Stanisław Sierotowicz, Janina Rola, Wojciech Szczurek, Józefa Szczurek i Henryk Siedlarz.
Piątek: Mirosław Król, Adam Sidlarz, Mirosław Kożuch, Władysława Rola, Mateusz Ruchała i Franciszek Ruchała.
  1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  2. Kancelaria w wakacje czynna po rannej i po wieczornej Mszy św.
  3. W sobotę w Wojnarowej od godz. 1500 rozpocznie się impreza charytatywna „Piknik dla Huberta”, w celu pozyskania środków na rehabilitację i zakup protezy. Organizatorzy zapraszają.
  4. Rozpoczęliśmy przygotowanie do wymiany części okien w kościele. Przedsionek i strona południowa. Najbardziej zniszczone. Koszt ponad 80 tyś. zł